Обрано нового Голову Ради ТВ ВГО АППУ в Київській області он-лайн в форматі відеоконференції

21 травня 2020 року Територіальне відділення ВГО АППУ в Київській області також провело Позачергові Загальні збори (Конференцію) он-лайн через програму ZOOM, у зв’язку із забороною проведення всіх масових заходів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 зі змінами «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Позачергові Загальні збори були скликані на виконання Рішення Правління ВГО АППУ від 04.05.2020 року за № 29/5 «Про призначення позачергових Загальних зборів (Конференції) у ТВ ВГО АППУ  в Київській області».

 

У зв’язку з тим, що Буймістер М.О. добровільно та достроково склав повноваження Голови Ради Територіального відділення Асоціації в Київській області, було прийнято одноголосне рішення про відкликання його з посади Голови Ради.

Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», Віце-президент Європейської асоціації платників податків, Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе, для відновлення роботи Відділення Асоціації в Київській області, запропонував обрати Головою Ради Відділення Косинського Романа Валерійовича, рішення прийнято одноголосно.

По порядку денному було обрано новий склад Ради та Ревізійної комісії ТВ ВГО АППУ в Київській області, а також внесені зміни до положення про ТВ ВГО АППУ в Київській області та змінено юридичну адресу Відділення.

Косинський Киъвська

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ