Обрано нового Голову Ради ТВ ВГО АППУ в Черкаській області он-лайн в форматі відеоконференції

21 травня 2020 року Територіальне відділення ВГО АППУ в Черкаській області також провело Позачергові Загальні збори (Конференцію) в форматі відеоконференції з використанням програми ZOOM, у зв’язку із забороною проведення всіх масових заходів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 зі змінами «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Позачергові Загальні збори були скликані на виконання Рішення Правління ВГО АППУ від 31.01.2020 року за № 16/1 «Про призначення позачергових Загальних зборів (Конференції) у ТВ ВГО АППУ в Дніпропетровській, Полтавській, Черкаській та Чернігівській областях».

На Загальних зборах було заслухано Звіт Голови Ради ТВ ВГО АППУ в Черкаській області Рубченко Лори Олексіївни про діяльність Відділення за останні роки.

Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Михайлівна Герасименко у своєму виступі зазначила, що завдання Асоціації – як ТВ, будь-якої області, так і Генеральної дирекції — це захист прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації, тому робота територіального відділення повинна бути набагато ефективнішою.

Герасименко Людмила Михайлівна зауважила, що нове керівництво має ефективно здійснювати свою діяльність щодо захисту законних прав та інтересів членів потужної Асоціації, тримати з членами постійний тісний контакт, надавати допомогу та проводити масово-роз’яснювальну роботу.

Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», Віце-президент Європейської асоціації платників податків, Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе, для покращення ефективності роботи Територіального відділення, запропонував обрати Головою Ради Територіального відділення ВГО АППУ в Черкаській області Нагорного Євгенія Володимировича.

По порядку денному також було обрано новий склад Ради та Ревізійної комісії ТВ ВГО АППУ в Черкаській області та внесені зміни до положення про ТВ ВГО АППУ в Черкаській області.Нагорний Черкаси

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ