Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент ВГО АППУ, Віце-президент Асоціації платників податків Європи, к.ю.н. Грігол Катамадзе взяв участь в роботі XVІ Міжнародної науково-практичної Конференції «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України» «WTPDSU`2023» з нагоди 30-річчя від дня заснування Кафедри Фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

25 травня цього року в Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка пройшов перший день XVІ Міжнародної науково-практичної Конференції «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України» «WTPDSU`2023» з нагоди 30-річчя від дня заснування  Кафедри Фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета Конференції: поєднання знань, ідей та можливостей освітянської та наукової спільноти, бізнесу, органів державної влади та громадських організацій для розбудови системи публічних фінансів України в контексті євроінтеграції та дослідження викликів та реалій функціонування фінансової системи України в умовах повоєнного відновлення.

Конференція відбулась в оф-лайн та он-лайн форматі.

Модерував роботу Конференції — Лютий Ігор Олексійович — завідувач кафедри фінансів Київського Національного університету імені Тараса Шевченка,  д.е.н.. професор, заслужений економіст України.

В Пленарному засіданні Конференції взяли участь:

Бугров Володимир Анатолійович — ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к.філос.н., професор, заслужений працівник освіти України;

Ігнатюк Анжела Іванівна — декан економічного Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д.е.н.. професор, заслужений економіст України;

Грубіян Олександр Євгенович — заступник Міністра фінансів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, заслужений економіст України;

Єфименко Тетяна Іванівна— президент ДННУ «Академія фінансового управління», д.е.н., професор, академік НАН України, заслужений економіст України.

Також в заході взяли участь науковці, викладачі ЗВО, аспіранти, представники державної влади, громадських організацій, бізнес-структур.

Від ВГО АППУ в роботі Конференції взяли участь оф-лайн Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент ВГО АППУ, Віце-президент Асоціації платників податків Європи, к.ю.н. Грігол Катамадзе та Давид Алханішвілі — радник Президента  ВГО АППУ.

Он-лайн в роботі Конференції взяли участь Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко та провідні фахівці Генеральної дирекції ВГО АППУ.

Президент Асоціації, вітаючи учасників заходу з 30-річчям функціонування Кафедри Фінансів Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, зазначив, що Кафедра фінансів економічного факультету Університету підготувала та випустила  понад  4200 висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців з фінансів. За три десятиліття Кафедрою  зроблено величезний внесок у розвиток фінансової освіти та науково-дослідної роботи в Україні. Викладачі та науковці на найвищому рівні діляться своїми знаннями, досвідом та дослідженнями, формуючи майбутніх професіоналів у сфері фінансів.

«Не може бути практики без науки», — наголосив  Грігол Катамадзе. Аргументуючи свої слова, він навів приклад незадовільної діяльності Бюро економічної безпеки України, яка наразі широко обговорюється в суспільстві.  Адже ефективність діяльності відомства в значній мірі залежить від  кваліфікації та досвіду її працівників, що, першочергово, вимірюється рівнем попередньо отриманої  класичної  освіти, яку успішно надає своїм студентам  Кафедра економічної освіти.

Грігол Катамадзе побажав викладачам та студентам Кафедри  професійних здобутків, творчого натхнення, життєвої енергії, міцного здоров’я, щастя та добра, а також впевнених перемог і звершень у науково-освітньому просторі Української держави.

«Ми підтримуємо ваші ініціативи та проєкти, спрямовані на підвищення якості фінансової освіти, оновлення навчальних програм та впровадження новітніх методик, а також створення умов для розвитку молодих науковців. Віримо, що ваші досягнення надихають інші заклади вищої освіти на постійне вдосконалення та прагнення до нових знань. Нехай Ваша Кафедра продовжує зберігати та примножувати академічні традиції, а Ваші студенти та випускники завжди будуть внеском у розвиток нашої країни та успішними у своїй професійній діяльності», — зазначив Грігол Катамадзе.

Визначаючи плідну співпрацю, стабільні партнерські стосунки з Кафедрою Фінансів Київського Національного університету імені Тараса Шевченка і зусилля закладу щодо підготовки фахівців, які стануть основою стабільного та процвітаючого фінансового ринку держави, Президент Асоціації Грігол Катамадзе вручив завідувачу Кафедри фінансів економічного факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка  Ігорю Лютому Вітальну Плакетку з нагоди 30-річчя функціонування Кафедри Фінансів Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Окремо Президент Асоціації платників податків України  Грігол Катамадзе відзначив багаторічну плідну співпрацю з професором  Кафедри економічного факультету, д.е.н., членом Ради ВГО АППУ Захарієм Степановичем Варналієм. Саме за його ініціативи Авторським колективом фахівців Асоціації платників податків України та науковцями Кафедри фінансів Економічного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка  було проведено соціологічне дослідження «Фінансова безпека суб’єктів підприємництва в умовах війни та повоєнного відновлення», в якому взяли участь  225 респондентів практично з усіх регіонів України. Результати анкетування стали основою для створення однойменної Монографії. Грігол Катамадзе зазначив, що 14 березня 2023 року  Вченою радою економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Монографію  погоджено та було рекомендовано до друку (Протокол № 10 від 14 березня 2023 року).

Вже надрукований Асоціацією платників податків України примірник Монографії  Грігол Катамадзе урочисто вручив завідувачу Кафедри фінансів економічного факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка  Ігорю Лютому.

За підтримку і активну участь у заходах, що проводяться Асоціацією, активну участь в громадській діяльності та високу результативність праці, спрямовану на забезпечення виконання Статутних мети та завдань Асоціації, згідно Рішення Правління ВГО АППУ від 10 травня 2023 року за № 19/05  Президент АППУ  Грігол Катамадзе нагородив члена Ради ВГО АППУ, професора Кафедри фінансів економічного факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка Захарія Степановича Варналія почесною Відзнакою, яка відповідно до п. 4.4.8.11. Статуту ВГО АППУ та  вимог Положення «Про Відзнаку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в редакції, затвердженою Постановою Ради ВГО АППУ № 6/2 від 19 листопада 2015 року є нагородою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Завершуючи свій виступ, Президент АППУ Грігол Катамадзе побажав   всім присутнім  успішного подальшого розвитку, нових наукових звершень та невичерпних творчих сил.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ