На підставі яких даних юридичною особою заповнюється розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до п.п. 298.8.1 п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) сільськогосподарські товаровиробники для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку подають не пізніше 20 лютого поточного року, зокрема, розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва (юридичні особи) – контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Форма розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.12.2011 № 772 «Про затвердження Розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва» (зі змінами та доповненнями).

Джерелом інформації при складанні Розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва є дані бухгалтерського обліку.

Відображення операцій в бухгалтерському обліку здійснюється відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.11.1999 № 291 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку та Інструкції про його застосування» (зі змінами та доповненнями), або якщо підприємство веде облік за спрощеною формою – відповідно до Спрощеного Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19.04.2001 № 186 «Про затвердження спрощеного Плану рахунків бухгалтерського обліку» (зі змінами та доповненнями).

Поділитись новиною:
Останні новини
09.04.202612:37ІІ КОНФЕРЕНЦІЯ «ЮРИДИЧНІ АКЦЕНТИ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ» відбудеться 5 травня 2026 року 09.04.202610:57🚩Постановою Уряду від 18.03.2026 №341 передбачено, що виплата ❗одноразової ❗ грошової доплати окремим категоріям населення ❗у розмірі 1500 гривень ❗ здійснюється ❗окремою сумою на поточні рахунки, відкриті в одному з уповноважених банків, або через відділення поштового зв’язку. 09.04.202608:15Кожна дитина має право ✔на відпочинок та ✔оздоровлення. 25 лютого 2026 року Кабмін постановою № 259 затвердив порядок, яким врегульовані питання надання та оплати послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у тому числі дітей військовослужбовців, поліцейських, внутрішньо переміщених осіб, загиблих Захисників та Захисниць України (далі — Порядок). 09.04.202608:14«Бухгалтер через ФОП» під прицілом Держпраці: що важливо знати роботодавцю 08.04.202612:46Генеральна дирекція ВГО АППУ провела спільний з партнером – юридичною компанією Juscutum онлайн Вебінар ВСІ НОВИНИ
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ