На базі ВГО АППУ відбулася чергова робоча зустріч представників експертного середовища БЕБУ, СБУ, ДПСУ, ЗСУ, Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Департаменту безпеки економіки та кіберпростору Офісу Генерального прокурора України, та бізнесу з компанією LIGA ZAKON

Асоціація платників податків України продовжує скеровувати зусилля на побудову стійкої системи економічної безпеки держави.

Відтак 22.06.2022 р. відбулось чергове засідання сформованої робочої групи з представників Бюро економічної безпеки України, на чолі з Директором БЕБУ Вадимом Мельником, Служби безпеки України, Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Державної податкової служби України, Збройних сил України, компанії LIGA ZAKON, до роботи якої також долучився Директор Департаменту безпеки економіки та кіберпростору Офісу Генерального прокурора України – Сергій Кропива.

Крім розробки системи індикаторів та маркерів для виявлення та моніторингу ризиків та загроз економічній безпеці держави, ставиться за мету сформувати сучасні алгоритми роботи аналітичних підрозділів правоохоронних органів та спецслужб.

Підходи, що обговорюються під час роботи такого експертного середовища слугуватиме підґрунтям запровадження нової методології вивчення тіньових процесів в економіці, особливостей функціонування кримінального середовища та кримінальної інфраструктури, способів та механізмів фінансування тероризму та диверсійної діяльності, з метою усунення вразливостей системи державної та економічної безпеки. Це також є основою для формування потужної data-аналітики, а також побудови сучасного стратегічного менеджменту. Досі ресурси направляються більшою мірою на досягнення короткострокових тактичних цілей – таким чином, практичні підрозділи «затягнуті у пастку», ганяючи працівників по замкнутому колу «гарячих точок». Незалежно від того, чи базується така тактика на достатніх даних, чи актуалізується вона у відповідь на ситуативні зміни, за умови відсутності плану стратегічного менеджменту, ми все одно послуговуємося традиційним – реактивним – підходом. Це може певним чином суперечити суті першого закону розвідувальної аналітики: «аналітика, яка не може вплинути на прийняті рішення, не є справжньою аналітикою», тому стратегічний менеджмент є фундаментом для забезпечення її ефективності.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ