Керівний склад ВГО «Асоціація платників податків України» під головуванням Президента Асоціації Грігола Катамадзе взяли участь в онлайн засіданні Правління АППУ.

20 вересня 2023 року відбулось онлайн засідання членів Правління ВГО «Асоціація платників податків України» з важливих питань Порядку денного, зокрема: поєднання проведення XV звітно — виборного З’їзду з заходами, присвяченими 25- річчю ВГО АППУ та визначення формату проведення: офлайн або в змішаному варіанті (офлайн/онлайн); запрошення на З’їзд міжнародних та вітчизняних партнерів; розгляд та затвердження Плану роботи та змін до Кошторису Генеральної дирекції Асоціації платників податків України ВГО АППУ на IV квартал, наростаючим підсумком на 2023 рік та інші. Особисту участь в онлайн засіданні взяли  Президент Асоціації Грігол Катамадзе, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко, Віце-президенти: Андрій Антонищак, Йосип Бучинський, Володимир Венгер, Анатолій Макаренко, Валерій Омельченко, Павло Погиба, Наталія Ульянова, Олена Хотенко  та члени Правління: Ігор Далічук і Олександр Саєнко.
Засідання відбулось в форматі конструктивного діалогу, за результатами якого були прийняті Рішення щодо проведення 29 листопада  цього року  Звітно-виборного XV З’їзду в змішаному форматі — офлайн/онлайн із запрошенням міжнародних та вітчизняних партнерів Асоціації,  також затверджені: План роботи та зміни до Кошторису Генеральної дирекції ВГО АППУ та інші поточні питання.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ