Інфраструктурні та енергозберігаючі проекти – підприємцям та територіальним громадам

У Києві пройшла відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів УСПП для об’єднаних територіальних громад. Серед учасників – більше 370 представників з Латвії, Литви та України, а сам захід знайшов підтримку Міністерства розвитку громад та територій України.
Сучасний розвиток економіки і інфраструктури вкрай потребує новітніх технологій. Запаси міцності, напрацьовані ще за радянських часів – великі теплові, каналізаційні централізовані системи тощо – добігають природного кінця.
В середовищі соціально відповідальних промисловців і підприємців активно поширюється думка про нову філософію розробки та використання обладнання в цих сферах – воно має бути децентралізованим, зручним, надійним, таким, що може впроваджуватися в малих системах, та головне – екологічно безпечним. Розробляючи нові підходи до надання та споживання вказаних послуг, в УСПП, наприклад, пропонують своїм членам перевірений якісний продукт. Про нього також йшлося на відеоконференції.
Ключовим напрямком стала презентація литовського обладнання Traidenis з біологічної очистки стоків. Його призначено для ефективного очищення комунально-побутових стоків як приватних будинків, так і невеликих міст до 10 тис. жителів. Обладнання виключає потрапляння забруднюючих речовин в ґрунти та водойми, зберігає здоров’я людей.
В ЄС давно використовуються модульні системи очищення стічних вод, які не потребують постійного обслуговування, довготривалі у використанні та можуть бути адаптовані під потреби будь-якого об’єкту.
Унікальні технології обігріву, охолодження та зменшення вологості в приміщенні Wasserkabel Baltic представили латвійські партнери. Йдеться про капілярні мати, що можуть бути вмонтовані в різну поверхню та виділяти тепло через інфрачервоне випромінювання. Вони ж працюють за потреби і на охолодження. У контексті їх впровадження є можливість аутсорсингу для українських монтажних бригад чи запуск частини виробництва на українській території, до прикладу – вже готових гіпсокартонних плит чи металевих панелей.
Компанія «Enterprise Ukraine», що об’єднує підприємців –– членів УСПП, презентувала системи знезараження повітря на основі ультрафіолету – рециркулятори повітря. Аналогічні системи вже давно встановлюють в аеропортах, літаках, торгових центрах за кордоном, щоб максимально запобігти поширенню вірусів і бактерій. Повітря, проходячи через рециркулятор, практично повністю очищається від патогенних часток і вірусів. Тут особливо важливий соціальний аспект новації – адже лікарні, торгові зали, ресторани, офіси – повинні повноцінно працювати, а дитячі садки, в перспективі школи і університети – не бути зоною ризику для молоді.
«В УСПП готові всіляко допомагати об’єднаним територіальним громадам – забезпечити участь місцевих підприємців у процесах виробництва, надати сприяння споживачам у доступі до унікальної продукції, поділитися будь-якими інноваційними ідеями», – наголосив президент союзу Анатолій Кінах.
Презентаційні матеріали відеоконференції — https://drive.google.com/drive/folders/1mEtTVUDixVtsYGI7Db6f2uThXmK_X4HV?usp=sharing
Переглянути запис заходу — https://youtu.be/Rt2ytPUG4yk

Отримати додаткову інформацію чи звернутись з питань співпраці можна за наступними контактами:

щодо проектів з біологічної очистки комунально-побутових стоків:
моб.: +38 050 353-33-88
e-mail: masnik@uspp.org.ua або om@inigreen.eu
Контактна особа: Масник Олег Іванович

щодо системи обігріву та охолодження приміщень на основі капілярних матів,
щодо ультрафіолетових рециркуляторів:

моб.: +38 050 333-78-53
e-mail: serge.prokhorov@gmail.com
Контактна особа: Прохоров Сергій Сергійович

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ