Грігола Катамадзе обрано віцепрезидентом Європейської асоціації платників податків Документ підписано на 5 років

Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе обрано віцепрезидентом Європейської асоціації платників податків. Про це оголосив генеральний секретар ЄАПП Майкл Єгер під час проведення Міжнародного бізнес-форуму LEVEL UP UKRAINE 2020 21 лютого 2020 року в Києві. Іншими віцепрезидентами є президенти національних асоціацій Швеції, Німеччини, Франції та Фінляндії.

Джерело: mind.ua

«В Україні дуже потужна Асоціація платників податків, і хто як не Грігол Катамадзе мав стати п’ятим віцепрезидентом Європейської асоціації? Він продовжуватиме робити те саме, що й в Україні, але вже на європейському рівні. Ми маємо подумати про те, як впроваджувати наші ідеї вільної ринкової економіки, зниження податків та зменшення бюрократії. Те, що працює в Європі, працює й в Україні та інших державах», – зазначив Єгер.

Також у рамках проведення форуму Європейський економічний сенат та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» підписали угоду про партнерство та співробітництво.

Свої підписи у документі поставили екс-віце-президент Європейського парламенту, почесний член Європейського парламенту, президент ЄЕС Інго Фрідріх, СЕО Європейського економічного сенату Майкл Єгер та президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе. Документом передбачено партнерство та взаємодопомога у захисті прав та інтересів платників податків у економічній, правовій, соціальній та інших сферах, а також сприяння залученню внутрішніх та зарубіжних інвестицій в економіку України та підтримка нашої країни на шляху до реформ. Супроводжуватиме діяльність і захист прав та інтересів платників податків на національному та міжнародному рівнях спільна Міжнародна експертно-консультаційна Рада.

За словами Грігола Катамадзе, документ підписано на 5 років.

«Це була ініціатива Європейського економічного сенату, щоб допомагати українським компаніям вести бізнес у Європі. В цій угоді зазначено, що ЄЕС використовуватиме свої можливості та авторитет для підвищення престижу України, а також статусу українського підприємництва, як чесного бізнес-партнера у Європі та європейських інституціях. Своєю чергою, ми на себе взяли відповідальність допомагати європейському бізнесу та потенційним інвесторам з Європи», – зазначив Катамадзе.

Нагадаємо: Міжнародний бізнес-форум LEVEL UP UKRAINE проводиться у Києві вже вчетверте, збираючи щороку близько 800 представників бізнесу з різних країн світу. Головна ідея цьогорічного форуму – принципи створення більшого. Форум виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство розробляють умови, які призводять до реальних дій в Україні.

Угода

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ