Гостьова лекція Президента ВГО «Асоціація платників податків України» Грігола Катамадзе студентам 2-го курсу КНУ ім. Тараса Шевченка по спеціальності «Фінанси і кредит» в рамках вивчення дисципліни «Податкова система та податкова політика».

21 березня 2023 року відбулась гостьова лекція у форматі відео-конференції для студентів КНУ ім. Тараса Шевченка 2-го курсу по спеціальності «Фінанси і кредит» кандидата юридичних наук, Надзвичайного і Повноважного Посла, Президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України»,  Віце-президента Асоціації платників податків Європи Грігола Катамадзе на тему: «Проблеми та перспективи реформування податкової системи України», в рамках вивчення дисципліни «Податкова система та податкова політика».

В заході взяли участь:

Захарій Варналій  — Д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України;

Наталія Мєдвєдкова – К.е.н., доцент кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Людмила Герасименко — Генеральний директор ВГО АППУ, заслужений економіст України;

Леся Кашпур — Кандидат наук з державного управління, начальник Управління методології та роз’яснення податкового законодавства Генеральної дирекції ВГО АППУ;

Давид Алханівшвілі — радник Президента ВГО АППУ, cтудент 1 курсу магістратури ОП «Фінанси публічного сектору» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та понад 70 студентів економічного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.

Зі вступним словом виступив Захарій Варналій, представивши перед студентами грузинського дипломата і громадського діяча, Надзвичайного і Повноважного Посла, Президента ВГО «Асоціація платників податків України», Віце-президента Асоціації платників податків Європи — Грігола Катамадзе. Зокрема зазначив що в 1985 році Грігол Катамадзе закінчив Київський державний університет ім. Тараса Шевченка, факультет міжнародного права і міжнародних відносин. Далі, Захарій Варналій надав слово президенту Асоціації Григолу Катамадзе, який розповів студентам історію роботи Асоціації та місію яку вона за собою несе: «Основним завданням Асоціації, яка існує вже 24 роки є захист та відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації, зокрема, сприяння створенню сприятливого середовища та рівних умов для ведення бізнесу, метою її створення є сприяння впровадженню реформ з метою створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання через податкові механізми, забезпечення прискореного економічного зростання та стимулювання бізнесу до детінізації, добровільної сплати податків до бюджету України заради розвитку вітчизняного виробництва та залучення інвестицій», — зазначив Грігол Катамадзе.

У своїй лекції Грігол Катамадзе звернувся до студентів Економічного факультету з наступним: «Ви — майбутнє нашої країни. Не робіть помилки минулого. Думайте про свою країну, бо кращої просто немає. Ми не гірші, ніж інші нації що змогли створити умови для комфортного життя на своїй землі. Старшому поколінню треба знайти в собі сили більше спілкуватись з молоддю, навіть якщо нас не бажають чути, бо потім через деякий час, молодь точно буде зацікавлена в досвіді минулого, щоб не робити ідентичні помилки. Історія має тенденцію повторюватись. Синергія молодого покоління та старших більш досвідчених людей потрібна більше, ніж будь що, у такі тяжкі часи. Свіжі та ініціативні особистості мають отримати допомогу від, тих хто був таким самим і робив помилки на своєму шляху» — наголосив Грігол Катамадзе.

Далі Президент Асоціації, звертаючись до студентів, зокрема, промовив:  «Кожне покоління повинне робити свій внесок, щоб досягти перемоги. Зараз Ви маєте навчатись максимально старанно, бо в нас немає права залишатись тією країною, якою ми були до 24 лютого 2022 року. Дуже просив би Вас, не гаяти час. Нажаль, на Ваші плечі лягає сильний тягар, але працюючи разом до нас незабаром європейське та північно-атлантичне майбутнє прийде».

Серед студентів пролунало питання: «Яким чином держава не дозволить особам з високим науковим потенціалом покинути державу після закінчення війни. Функція відбудови України, що покладатиметься на молоде покоління непроста і простішим виходом для багатьох з достатніми фінансовими ресурсами буде переїзд до країни, де економіка не була зруйнована війною?».

Президент Асоціації відповів студенту наступним чином: «А за що вмирають наші герої на війні? У нинішнього покоління науковців  має існувати у голові концепція патріотизму, бо унікальність та пластичність умов розвитку України після війни дозволить їм бути міжнародно-акредитованими за здійснену роботу для розвитку її економіки, приведу досвід економічного розвитку Грузії після війни з росією як прецедент. Беручи до уваги траєкторію руху нашої держави у напрямку євроатлантичної інтеграції, перспективи у молодого покоління в аплікації міжнародного досвіду по відновленню та модернізації держави створюють неймовірні можливості для побудови чогось реально прогресивного та нового не лише серед локального наукового середовища, а й серед країн сусідів, що побачивши нові перспективи тут, зроблять свій хід і створять значну «здорову» конкуренцію в межах держави», — підсумував Грігол Катамадзе.

Наостанок, Грігол Катамадзе подякував професору Захарію Варналію за ініціативу у проведені такої змістовної гостьової лекції та побажав студентам впевнено крокувати по життю, здобуваючи знання та досвід.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
29.05.202317:19 Бізнес і влада обговорять ключові антикорупційні та інституційні зміни для відновлення України 25.05.202314:34 Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент ВГО АППУ, Віце-президент Асоціації платників податків Європи, к.ю.н. Грігол Катамадзе взяв участь в роботі XVІ Міжнародної науково-практичної Конференції «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України» «WTPDSU`2023» з нагоди 30-річчя від дня заснування Кафедри Фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 24.05.202320:01 Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент ВГО Асоціація платників податків України, Віце-президент Асоціації платників податків Європи Грігол Катамадзе виступив на 18 Всесвітній Конференції платників податків 23.05.202320:57 Представники керівного складу ВГО «Асоціація платників податків України» на чолі з Президентом Асоціації Гріголом Катамадзе взяли участь в роботі Круглого столу за темою: «Бюро економічної безпеки працює. Чи сталося, як гадалося?» 23.05.202314:37 Генеральна дирекція ВГО АППУ провела чергову он-лайн Робочу зустріч за участю представників відповідних Департаментів ДПС України, Генеральної дирекції ВГО АППУ, ТВ ВГО АППУ в областях та у м. Києві, платників податків-членів Асоціації, представників Комісій регіонального рівня ДПС в областях, у м. Києві та міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ