Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко взяла участь в секції 1 «Податки: новації та застереження» Форуму IFRSForum Ukraine-2022 «На шляху до перемоги та сталого розвитку»

З 12 по 15 липня цього року на платформі ZOOM Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України проходить Форум IFRSForum Ukraine-2022 «На шляху до перемоги та сталого розвитку».

Мета Форуму —  привернути увагу усіх хто займається обліком, звітністю та аудитом до актуальних питань сьогодення: МСФЗ, МСА з фокусом на сталість та воєнний стан в країні, соціальну відповідальність та застосування інформаційних технологій.

В  роботі Форуму приймають участь представники регуляторних установ, бізнесу, наукових кіл та професійних організацій як міжнародних так і українських, керівники, фінансові менеджери, головні бухгалтери, внутрішні та зовнішні аудитори, представники ВНЗів та всі фахівці, які опікуються питаннями МСФЗ, МСА, податковими питаннями та IT ресурсами в бухгалтерській, аудиторській діяльності.

Зокрема, у заході беруть участь 49 платників податків-членів   ВГО «Асоціація платників податків України», зокрема з Львівської, Миколаївської, Київської, Чернівецької, Волинської областей та міста Києва.

14 липня цього року відбулася секція 1 Форуму «Податки: новації та застереження», модератором якої виступив Сергій Поліщук – к.е.н. член Ради ФПБАУ, керівник клубу ФПБАУ «Pro – облік», керівник компанії «Наша бухгалтерія», аудитор.

Участь у заході взяли участь понад 300 учасників.

Одним із спікером секції Форуму «Податки: новації та застереження» виступила   Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко.

На початку свого виступу Людмила Герасименко подякувала  керівництву Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів, зокрема виконавчому директору Валентині Легкій, за запрошення членів Асоціації платників податків України взяти участь у Форумі IFRSForum Ukraine-2022 «На шляху до перемоги та сталого розвитку», а її особисто до вітального слова.  Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко напередодні професійного свята — Дня бухгалтера та аудитора, привітала всіх присутніх бухгалтерів та аудиторів з їх професійним святом. В своїй промові вона зазначила: «Ваша робота здається простою тільки тому, хто ніколи не поринав у світ цифр, звітів, відсотків, прибутків і витрат, а особливо в такий непростий для нас усіх час. Не зважаючи на труднощі, які сьогодні повстали перед усією країною, Ви продовжуєте акумулювати всі свої зусилля та продовжуєте працювати, складати та подавати звіти, нараховувати та виплачувати заробітну плату, перераховувати податки  до бюджетів. Бажаю Вам особистого щастя, життєвих успіхів та стабільності. Найкращих Вам прагнень і звершень! Україна переможе! Я в це свято вірю!».

Також спікерами секції виступили:

Юлія Дроговоз, керівник ТОВ «Аудиторська фірма «Фінансовий клуб» з темою: «Податкові новації»;

Ольга Богданова, партнер компанії Crowe Erfolg Ukraine та Crowe A&A Ukraine з темами: «Бюджетне відшкодування ПДВ» та Проєкт «Порядку підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов’язків, визначених у підпункті 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України та переліків документів на підтвердження».

Захід пройшов конструктивно в форматі діалогу.

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ