Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила модератором Вебінару для членів ВГО АППУ на тему: «Операції з нерезидентами – основні податкові аспекти»

22 листопада  2021 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено безкоштовний он-лайн Вебінар у форматі відео-конференції для членів Асоціації на тему: «Операції з нерезидентами – основні податкові аспекти» за участю професійних керівників ГУ ДПС у місті Києві: заступника начальника ГУ ДПС у м. Києві Інни Якушко, начальника управління трансфертного ціноутворення ГУ ДПС у м. Києві Сусанни Міхонік та начальника відділу перевірок іноземних представництв управління податкового аудиту фінансових операцій ГУ ДПС у м. Києві Олександра Семенище.

В заході прийняли участь платники податків — члени Асоціації з різних регіонів України та міста Києва.

Модератором Вебінару виступила Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід Генеральний директор Асоціації — Людмила Герасименко, яка привітала всіх учасників Вебінару, традиційно подякувала членам Асоціації за своєчасну сплату членських внесків, зазначивши, що Асоціація платників податків України – громадська організація і зрозуміло, що існує за рахунок щорічних членських внесків та благодійної допомоги.

«Це дає нам можливість успішно захищати права та законні інтереси платників податків – членів нашої потужної Асоціації, — зазначила Людмила Герасименко.

Вона проінформувала учасників про заходи, які  заплановані Генеральною дирекцією ВГО АППУ, зокрема, про проведення в першій декаді грудня цього року Робочої зустрічі членів Асоціації з представниками Державної митної служби України з усіх питань, які стосується митного контролю та митного оформлення товарів. Другим важливим заходом стане вже третя Робоча Нарада Генеральної дирекції ВГО АППУ за участю ТВ ВГО АППУ в областях та  в  м. Києві спільно з  представниками ДПС України, МУ ДПС по роботі з ВПП, ГУ ДПС в областях та м. Києві з усіх проблемних питань платників податків – членів ВГО АППУ, які стосуються ПДВ, яка запланована  на початок наступного року, орієнтовно в січні місяці 2022 року.

 

Далі перед присутніми виступили  досвідчені фахівці ГУ ДПС у м. Києві:

— начальник управління трансфертного ціноутворення ГУ ДПС у м. Києві Сусанні МІХОНІК, яка розповіла про основні аспекти та новації податку на репатріацію та висвітлила типові порушення з обліку валютних операцій та податкові ризики при виплаті доходів нерезидентам;

 

 

 

— начальник відділу перевірок іноземних представництв управління податкового аудиту фінансових операцій ГУ ДПС у м. Києві Олександр СЕМЕНИЩЕ з темами виступу «Постійні представництва» та «Нові реєстраційні вимоги у 2020-2021 роках до підприємств-нерезидентів, у тому числі ефективного управління на території України»;

 

 

 

 

— заступник начальник ГУ ДПС у м. Києві Інна ЯКУШКО, тема виступу якої була «ПДВ при наданні/отриманні послуг в операціях з нерезидентами»

 

 

 

Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала лекторам Вебінару —  заступнику начальника ГУ ДПС у м. Києві Інни Якушко, начальнику управління трансфертного ціноутворення ГУ ДПС у м. Києві Сусанні Міхонік та начальнику відділу перевірок іноземних представництв управління податкового аудиту фінансових операцій ГУ ДПС у м. Києві Олександру Семенище за змістовно та фахово викладений матеріал та запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції та її особисту.

Також, подякувала працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ за якісну підготовку та проведення заходу Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій та системному адміністратору Андрію Горячкіну.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ