Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ГУ ДПС у місті Києві безкоштовного для членів Асоціації онлайн Вебінару

19 вересня 2023 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено черговий, безкоштовний для членів Асоціації, спільний онлайн Вебінар за участю представників ГУ ДПС у місті Києві в форматі відео-конференції за темами:

  • Зовнішньоекономічна діяльність під час воєнного стану: розрахунки, податок на прибуток, ПДВ;
  • РРО/ПРРО -2023: використання, помилки, відповідальність;
  • Оподаткування майна громадян, сплата податку та отримання ППР громадянами під час дії воєнного стану, зокрема у м. Києва.

Участь в заході взяли близько 60 учасників, зокрема, керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з  Дніпропетровської,  Запорізької, Київської, Тернопільської,  Черкаської,   Чернівецької, Харківської областей та міста Києва, а також Голови Рад та виконавчі директори ТВ ВГО АППУ в Дніпропетровській, Закарпатській, Житомирській, Полтавській та  Чернігівській областях.

Модератором Вебінару виступила Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід Генеральний директор Асоціації — Людмила Герасименко, яка подякувала  членам Асоціації, які незважаючи на складну ситуацію, яка склалась зараз в державі, залишаються колективними членами Асоціації, яка активно продовжує працювати, прикладаючи максимум зусиль щодо підтримки та захисту членів Асоціації.

Модератор, звертаючись для учасників заходу оголосила особисту участь виконуючої обов’язки начальника ГУ ДПС у місті Києві Марини Твердохлєб та принагідно їй подякувала, за партнерську підтримку в проведенні таких актуальних заходів для платників податків.

Далі, Людмила Герасименко надала слово  в.о. начальника ГУ ДПС у місті Києві Марині Твердохлєб, яка в свою чергу звернулася до учасників заходу з  вітальним словом, зокрема, вона наголосила, що  побудова партнерських відносин з бізнесом, позитивно впливає на ефективність сплати податків, а проведення таких спільних з Асоціацією заходів є одним із важливих засобів конструктивної роботи та взаємодії податкової та платників податків. Людмила Герасименко анонсувала проведення чергового онлайн Вебінару, який відбудеться  вже  26 вересня цього року  за темою:  «Орендні цікавинки в МСФЗ-звітності платників податків», лекторами якого виступлять відомі професіонали з питань МСФЗ:

Олена Дядюн — головний бухгалтер ТОВ «МІК «СТАРТ», консультант з МСФЗ, сертифікований бухгалтер IFA, IPFM , заступник керівника комітету з фінансів ФПБАУ  та  Сергій Рогозний — директор ТОВ «МІК «СТАРТ», консультант з МСФЗ, сертифікований аудитор, член Ради та керівник комітету з фінансів ФПБАУ.

Далі перед присутніми виступили лектори:

Леся Мусаєва -начальник управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у м. Києві.

Вона детально розповіла про ПДВ при експорті та імпорті товарів, висвітлила тематику  реімпорту, реекспорту, особливості його оподаткування та доходи нерезидентів: алгоритм утримання і сплати податку на репатріацію до бюджету.

Її виступ доповнила Ірина Дудка– начальник управління трансфертного ціноутворення ГУ ДПС у м. Києві.

Наступним лектором був  Олександр Одрінський — заступник начальника управління – начальник відділу перевірок фінансових операцій у сфері матеріального виробництва управління податкового аудиту фінансових операцій ГУ ДПС у м. Києві. Він висвітлив  питання розрахунків в іноземній валюті, ЗЕД-пеня за несвоєчасні розрахунки та початок відліку строку розрахунку в ЗЕД, а також заліки, уступка прав вимоги та переведення боргу в ЗЕД.

Лектор — Жанна Сербіна — заступник начальника управління податкового аудиту у сфері матеріального виробництва надала  відповіді на запитання учасників Вебінару, які стосувалися діяльності нерезидентів, їх кредиторської заборгованості у валюті.

Далі Ірина Дудка – начальник управління трансфертного ціноутворення висвітлила питання контрольованих операцій: як правильно ідентифікувати.

Лектор Олександр Двірко — начальник управління  фактичних перевірок ГУ ДПС у м. Києві зупинився на актуальній темі сьогодення: «РРО/ПРРО – 2023: використання, помилки, відповідальність».

Наступною темою була тема: «Оподаткування майна громадян, сплата податку та отримання ППР громадянами під час дії воєнного стану, зокрема у м. Києві». 

Лекторами зазначеної теми виступили: Любов Макаренко — начальник відділу  адміністрування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та транспортного податку з фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у м. Києві.

Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала лекторам Вебінару за змістовно та фахово викладений матеріал,  Юлію Рибченко – начальника управління комунікацій з громадськістю та Аллу Кемську її заступника  за якісну організацію заходу.

Також вдячність висловила провідним фахівцям Генеральної дирекції  ВГО АППУ: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Давиду Алханішвілі, системному адміністратору — ФОП Андрію Горячкіну за якісну підготовку, технічне супроводження проведення заходу, розробку, оформлення та публікацію на інтернет — ресурсах ВГО АППУ методично-інформаційних матеріалів до онлайн Вебінару.

Завершуючи захід, Модератор заходу – Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції та побажала всім спокою, Миру, світлих надій та якнайшвидшої Перемоги!

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ