Генеральна дирекція Асоціації платників податків України провела завершальний в 2025 році спільний онлайн Вебінар за участю лекторів – керівного складу Державної служби України з питань праці.

17 грудня 2025 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено завершальний в 2025 році, спільний онлайн Вебінар у форматі відео-конференції, безкоштовний для членів Асоціації, за участю досвідчених лекторів керівного складу Державної служби України з питань праці.

Участь в заході взяли керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з 18 регіонів України та міста Києва, зокрема:  Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Харківської областей та міста Києва, а також Голови Рад Територіальних відділень АППУ з регіонів, їх заступники та виконавчі директори, а саме: Волинського, Дніпропетровського, Івано-Франківського, Мукачівського Міського осередку ТВ ВГО АППУ в Закарпатській області, Закарпатського, Львівського, Полтавського, Чернігівського, Харківського регіонів України.

Відкрила захід Віце-президент, Генеральний директор Асоціації Людмила Герасименко, яка привітала всіх учасників онлайн Вебінару та подякувала членів Асоціації за те, що не дивлячись на складні, об’єктивні обставини, вони продовжують сплачувати щорічні членські внески. Після чого Модератор коротко прозвітувала про статистику проведення освітньо-просвітницьких заходів в 2025 році та яка полягала в наступному: «….в 2025 році було проведено 41 онлайн Вебінарів, з яких  9 – спільно з ДПС України, 9 – спільно з ГУ ДПС у місті Києві, 3 – спільно з Центральним МУ ДПС по роботі з ВПП  2 – спільно з Пенсійним фондом України, 3 – спільно з Державною службою України з питань праці, 1 – Робоча зустріч з Держмитслужбою, 1 – спільно з  Держстатом та  13 – спільно з партнерами ВГО АППУ. Генеральна дирекція Асоціації під моїм керівництвом не тільки не зменшує, а й набирає оберти своєї діяльності. Це підтверджується статистикою: якщо в 2022 році для членів Асоціації було проведено  лише 10 онлайн Вебінарів, в 2023 році лише 16, то вже в 2024 році було проведено — 30 онлайн Вебінарів, в 2025 році вже 41».

Генеральна дирекція, яку я маю честь очолювати вже понад 10 років та якій виповнилося в цьому році 27 років, продовжує активно працювати, наперекір усім обставинам, прикладаючи максимум зусиль  для захисту та відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації.

Користуючись нагодою, Модератор привітала всіх присутніх з прийдешніми святами: Новим 2026 роком  та Різдвом Христовим та побажала в новому 2026 році щастя, Миру, омріяного спокою в країні та родинного затишку і щоб новий 2026 рік став новим життям в мирному руслі.

Після привітань Людмила Герасименко — Віце-президент ВГО АППУ запросила до виступів лекторів – представників Державної служби України з питань праці, а саме:

Олену КОНОВАЛОВУ — заступника директора департаменту — начальник відділу нагляду за  додержанням законодавства про працю департаменту з питань праці;

Оксану САТАНІНУ — в.о. заступника директора — начальника відділу з питань трудових  відносин департаменту з питань праці.

Лектори висвітлили актуальні теми на професійному рівні. 

Наприкінці заходу Модератор, Людмила Герасименко висловила вдячність очільнику Державної служби України з питань праці – Ігорю Анатолійовичу Дегнері за партнерську підтримку в проведенні актуальних заходів для платників податків-членів Асоціації та досвідченим лекторам, які професійно виклали матеріал, а також фахівцям Генеральної дирекції ВГО АППУ Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Антоніні Якимчук та перейшла до вільної теми спілкування зі словами: «Минає ще один, дуже тяжкий рік наших випробувань. Вже багато українців не будують жодних планів, як кажуть, окрім як жити. Ми щодня і щоночі платимо величезну ціну — життями наших людей. Немає жодної нації у світі, яка прагнула б миру більше, ніж ми, українці. Цей рік — ще один рік нашої боротьби за свободу та незалежність. Але він також — ще один рік віри. Віри в те, що ми зможемо все подолати. Що настане день, коли війна залишиться в минулому, і ми повернемося до буденних, простих радощів. Ми знову будемо будувати плани — плани про мирне життя, про щасливе майбутнє для наших дітей та онуків», — зауважила Модератор.

І наостанок Людмила Герасименко привітала ще раз всіх з Новим 2026 роком, який, не зважаючи на війну, прийде, адже: «…різдвяно-новорічні свята наповнюють серця теплом, милосердям, вірою в те, що добро обов’язково переможе. Слово «новий» віщує нові сподівання, очікування, тож бажаю, щоб прийдешній 2026 рік виправдав наші надії та мрії. Нехай чудеса ніколи не припиняються в нашому житті, надія ніколи не втрачається, а заповітні бажання завжди виконуються!  Нехай на всій планеті настане довгоочікуваний мир!», — наголосила Людмила Герасименко.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ