Економічне бронювання від мобілізації поповнить бюджет на 200 мільярдів

ФОТО pro100media.com.ua
Джерело: rivne.online

Саме такі цифри були озвучені під час конгресу «Реформа системи публічних фінансів – шлях до відновлення України», який проходив у Києві.

Голова комітету з питань економічного розвитку Верховної Ради України Дмитро Наталуха заявив, що сьогодні увага парламентарів сконцентрована не на збільшенні податків, а на пошуку різних інструментів для забезпечення потреб фінансування бюджету.

«І в тому числі ми не відкидаємо питання економічного бронювання, яке, за нашими розрахунками, може приносити від 200 млрд грн на рік», – сказав Дмитро Наталуха.

Голова ради Інституту податкових реформ Олена Хотенко зазначила, що над механізмом економічного бронювання потрібно багато працювати, адже в цьому питанні відчувається певна соціальна дискримінація.

Наразі ведеться активна робота по доопрацюванню відповідного законопроєкту в Комітеті ВРУ з питань економічного розвитку. Планується, що свій проєкт документу вищезазначений комітет представить вже у квітні — імовірно, у перший або другий тиждень місяця.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ