Чергове засідання Правління ВГО «Асоціація платників податків України»

14 грудня 2021 року в режимі он-лайн під головуванням Президента АППУ Грігола Катамадзе проведено чергове засідання членів Правління ВГО «Асоціація платників податків України». В засіданні взяли  участь:
Віце-президент ВГО АППУ з питань взаємодії з Бюро фінансових розслідувань та надання юридичної допомоги ВГО АППУ, Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Йосип  Бучинський; Віце-президент ВГО АППУ, Голова Правління Громадської організації «Центр стратегічного аналізу економічних перетворень» Володимир Венгер; Генеральний директор ГД ВГО АППУ Людмила  Герасименко; Член Правління ВГО АППУ, Президент ПРАТ «Слобожанська будівельна кераміка» Ігор Далічук; Віце-президент ВГО АППУ з питань економічного розвитку, Голова Наглядової ради ТОВ «БЕК» Технікс»  Сергія  Костенко; Віце-президент ВГО АППУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та соціальної політики, виконавчий директор АТ «Фармак» Володимир  Костюк; Віце-президент ВГО АППУ з питань митної політики Анатолій Макаренко; Віце-президент ВГО АППУ з питань цифрової трансформації Валерій  Омельченко; Віце-президент ВГО АППУ з питань банківської та фінансової діяльності, Голова Ради ТВ ВГО АППУ в м. Києві Павло  Погиба; Віце-президент ВГО АППУ Наталія Ульянова; Віце-президент ВГО АППУ – Директор Директорату ВГО АППУ з питань фінансів та податкової політики, Голова Ради ГО «Інститут податкових реформ» Олена Хотенко.
З об’єктивних причин  не приймали участь у засіданні Віце-президент ВГО АППУ з питань фінансів та податкової політики Олександр Шлапак та Віце-президент ВГО АППУ з питань правоохоронної діяльності Андрій Антонищак (лікарняні).
Під час засіданні  були розглянуті наступні питання: Кошторис Генеральної дирекції ВГО АППУ на 2022 рік; Звіт Генерального директора ВГО АППУ про роботу Генеральної дирекції за 11 місяців 2021 року; делегування представника АППУ для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Державній податковій службі України».
Після ретельного обговорення членами Правлінням одноголосно були прийняті рішення про затвердження Кошторису на наступний рік, Звіту про роботу Генеральної дирекції ВГО АППУ та  про делегування  для участі в формуванні Громадської Ради при ДПС України начальника управління ГД АППУ Лесі  Кашпур.
Наприкінці засідання, Президент АППУ Грігол Катамадзе подякував присутнім членам Правління ВГО АППУ за присвячений час, продуктивну працю, активну участь та готовність до допомоги у сприянні виходу на новий рівень успішного розвитку Асоціації.
Засідання Правління ВГО АППУ пройшло змістовно, конструктивно, у форматі діалогу.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ