АРМА та Український союз промисловців і підприємців співпрацюватимуть щодо ефективного використання арештованих активів на потреби економіки України

Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Олена Дума провела робочу зустріч із  Президентом Українського союзу промисловців і підприємців Анатолієм Кінахом.

Сторони обговорили питання збереження, відновлення виробничої спроможності підприємств та економічної рентабельності активів, які знаходяться в управлінні АРМА.

“В умовах війни, національних втрат, економічної нестабільності, зниження ВВП, та водночас амбітними планами АРМА важливо залучити усі можливі ресурси та інструменти для ефективного управління арештованими активами та наповнення бюджету” — наголосила Олена Дума.

УСПП  запропонував АРМА спільно розширювати співпрацю із міжнародними партнерами. Зокрема, діловий союз є спостерігачем в асоціації “Бізнес в ОЕСР”, має меморандуми про співпрацю із Національною асоціацією виробників США, діловими асоціаціями країн Балтії, Фінляндії, Франції, Польщі та ін.

“Необхідно ефективно використати потенціал підприємств у проєктах відновлення України від наслідків війни, і тут пропонуємо АРМА об’єднати зусилля”, — зазначив Анатолій Кінах.

За підсумками зустрічі сторони домовилися про:

— підписання меморандуму про співпрацю та затвердження чіткого плану дій на 2024 рік;

— задіяти фінансові механізми кредитування управителів;

— взаємодіяти у використанні та ефективному управлінні арештованими активами;

Всі ці питання будуть додатково розглянуті на спільному засіданні АРМА, Антикризового штабу та УСПП вже найближчим часом.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
28.02.202415:42 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Робочої зустрічі з представниками ДПС України та ГУ ДПС у Львівській області 27.02.202412:21 27 лютого 2024 року, відбулася зустріч представників ВГО АППУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. 22.02.202418:33 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців 21.02.202420:48 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі начальника Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексія Бонюка з представниками провідних бізнес-асоціацій 21.02.202417:55 Сьогодні 21 лютого в Брюсселі пройшов перший день зустрічі Європейської Комісії та України щодо здійснення офіційного скринінгу в рамках переговорного розділу 23 «верховенство права та основоположні права та свободи». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ