29 листопада 2023 року відбувся Звітно-виборний ХV-й З’їзд Асоціації платників податків України

Під час проведення Звітно-виборного ХV-й З’їзду Асоціації платників податків України, дата якого співпала з 25 – ти річчям з Дня заснування ВГО «Асоціація платників податків України» відбулося нагородження Ювілейними Подяками 25-ть сумлінних, найактивніших платників податків-членів Асоціації платників податків України, які є надійними партнерами Асоціації, що є символічним   з 25-річчям з Дня заснування Асоціації.

Приємно відзначити, що привітати з 25 – ти річчям з Дня заснування ВГО «Асоціація платників податків України» прибула особисто в.о. Голови ДПС України Тетяна Кірієнко.

Тетяна Кірієнко звернулася до Президента АППУ та всіх учасників заходу зі словами: «Пане Президенте, шановні члени Асоціації, шановні платники податків, всі хто за 25 років віддав Асоціації всі свої сили та професіоналізм, я маю честь сьогодні Вас вітати. 25 років — це велика дата, Ви працюєте не тільки на благо держави, а й на благо платників податків – своїх членів».

Також вона засвідчила повагу партнерам Асоціації та інституціям, з якими співпрацює АППУ: «Асоціація платників податків є нашим надійнішим партнером, тому що ми дуже давно співпрацюємо. Тому, сьогодні хочеться сказати теплі слова привітання, подякувати та виразити той меседж, що Асоціація — це потужна організація, яка відома не тільки в нашій країні, а й за її межами. Меморандум про наше співробітництво ми підписали дуже давно, і це не просто декларативний документ, а документ про ефективність та результативність комунікації», — зауважила     в. о. Голови ДПС України  Тетяна Кірієнко.

Тетяна Кірієнко наголосила, що завдяки постійним комунікаціям з АППУ, податкова  знає на чому необхідно «робити акцент», з перших днів війни, завдяки ефективній комунікації, зокрема з АППУ, податкова розпочала спільно вирішували тяжкі, проблемні питання бізнесу, які зробили перші місяці війни надскладними.

В.о. Голови ДПС України Тетяна Кірієнко подякувала Асоціації за плідну співпрацю та проведення спільних комунікаційних податкових платформ, що постійно дають результат, та роблять Державну Податкову Службу більш відкритою для платників податків, адже завдяки практичному досвіду Асоціації, ДПС регулярно знаходить консенсус з бізнесом. «Я вважаю, що це найголовніша мета співробітництва ДПС України та ВГО АППУ», — наголосила в.о. Голови ДПС України.

Приємно відзначити, що в.о. Голови ДПС України Тетяна Кірієнко вручила Президенту АППУ Гріголу Катамадзе Подяку «За сприяння розвитку підприємництва в Україні, створення комфортного бізнес-середовища, багаторічну ефективну співпрацю з Державною податковою Службою України та з нагоди 25-ти річчя створення».  Також вона подякувала  особисто Президенту АППУ Гріголу Катамадзе та його команді, відмітила внесок АППУ в розвиток  ДПС України, за те, що кожного дня Асоціація підтримує та захищає права платників податків та привітала АППУ з 25-річчям з Дня заснування, побажавши подальшої плідної діяльності.

Хочемо відзначити, що в.о. Голови ДПС України Тетяна Кірієнко, була присутня під час  проведення всієї урочистої частини заходу.

Для проведення церемонії нагородження Президент АППУ Катамадзе Грігол передав слово незмінному Модератору церемоній нагородження, обраній на З’їзді Віце-президенту, Генеральному директору Асоціації платників податків України, Людмилі Михайлівні Герасименко.

Модератор на початку проведення церемонії звернулася до присутніх зі словами: «Шановні колеги, традиційно, наприкінці кожного року, Асоціація проводила Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків», на якому відзначались найбільш активні та сумлінні платники податків — члени ВГО АППУ. З 2022 року, в зв’язку з запровадженням воєнного стану в країні, Правлінням Асоціації було  прийнято рішення про тимчасове зупинення проведення  Рейтингу.

ДПС України, в свою чергу, зазначила, що наразі ще немає звітних даних за весь 2023 рік і їх нагородження відбудеться за результатами діяльності підприємств за річною звітністю 2023 року, звісно, за нашим Поданням.

Всі ми добре розуміємо, що сьогодні Україна переживає непрості, важкі часи, період змін та важких випробувань. Впевнена, що ніхто не буде мені заперечувати, що перемогти у війні без функціонування бізнесу просто неможливо. Бізнес повинен працювати, сплачувати податки та надавати ресурс для продовження оборони країні.

Тому, враховуючи, що 2023 рік є Ювілейним роком для Асоціації, наша команда вирішила відзначити Ювілейними Подяками 25-ть сумлінних, найактивніших платників податків-членів Асоціації платників податків України, які є нашими надійними партнерами, що є символічним з 25-річчям з Дня заснування нашої потужної Асоціації».

Серед нагороджених платників податків – членів Асоціації були:

 • АТ «ФАРМАК»;
 • ТОВ «Група компаній «АВТОСТРАДА»;
 • ТОВ «ПТК ШАБО»;
 • ТОВ «ТІН ІМПЕКС»;
 • АТ «ТАСКОМБАНК»;
 • Тов ТВК «ЛЬВІВХОЛОД»;
 • ПРАТ«ФІЛІП МОРРІС Україна»;
 • ТОВ «ЛОДІС»;
 • ТОВ «ТАТРАФАН»;
 • ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД»;
 • ТОВ «ПРИЛУЦЬКИЙ НАФТОНАЛИВ»;
 • ТОВ «АЙСБЕРГ» ЛТД;
 • АТ «КРЕДОБАНК»;
 • ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»;
 • ДП «НАУКОВИЙ ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ АКАДЕМІКА Л.І. МЕДВЕДЯ МОЗ УКРАЇНИ»;
 • ПП «БЕЛЬ»;
 • ПРАТ «ЛЬВІВСЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД»;
 • ТОВ «СНЄЖКА-Україна»;
 • ТОВ «СВІСС КРОНО»;
 • ТОВ «ТЕЛІАНІ ТРЕЙДІНГ»;
 • ПРАТ «ХАРКІВСЬКА БІСКВІТНА ФАБРИКА»;
 • ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЛУ»;
 • ПП «АРТОН»;
 • ТОВ «АУДИТ КОНСАЛТИНГ СЕРВІС»;
 • ТОВ «МИКУЛИНЕЦЬКИЙ БРОВАР».

Варто відзначити, що під час нагородження, Президентом ВГО АППУ Гріголом Катамадзе було відзначено ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК» особливим Знаком «Рукостискання», якою команда АППУ вирішила відмітити за плідну 10-ти річну співпрацю та стабільні партнерські відносини активного члена Асоціації ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат».  Грігол Катамадзе, вручаючи Знак «Рукостискання» зазначив, що «відзнака вручається з відповідним Посвідченням, який є знаком довіри та гарантії добрих намірів до ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», як до партнера та як до сумлінного платника податків». Президент Асоціації зазначив, що особливий Знак «Рукостискання» вручалися лише чотирьом поважним особам: за номером 0001- Олексію Миколайовичу Любченку – екс-Голові ДПС України, за номером 0002 – Члену Ради Асоціації, Голові Наглядової Ради АТ «Фармак» — Філі Іванівні  Жебровській, за номером 0003 – поважному та активному члену Асоціації АТ «Кредобанк» та за номером 0004  — Ірині Валентинівні Венедіктовій – екс-Генеральному прокурору України, Послу України в Швейцарії та у Ліхтенштейні», — зауважив Грігол Катамадзе.

Президент АППУ Грігол Катамадзе, особисто вручив особливий Знак «Рукостискання» представникам ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбі-нат», Голові Правління,  Юрію Головченку  та головному бухгалтеру Руслані Халецькій.

Наприкінці церемонії  нагородження, Модератор — Віце-президент АППУ, Генеральний директор, Людмила Герасименко, звернулася до присутніх зі словами подяки: «Шановні друзі, ще раз хочу виразити вдячність членам нашої Асоціації за плідну співпрацю та стабільні партнерські відносини, за те, що в такий непростий для країни та всього суспільства час, Ви знаходите можливість підтримувати Асоціацію платників податків України, сплачуючи, не тільки членські внески, а й багато з Вас, благодійну допомогу. Запевняю Вас, що ми маємо ще багато планів на подальший розвиток діяльності Асоціації, реалізація яких можлива лише завдяки Вашій підтримці. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку і на  мою особисто, як Генерального директора Асоціації».

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
28.02.202415:42 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Робочої зустрічі з представниками ДПС України та ГУ ДПС у Львівській області 27.02.202412:21 27 лютого 2024 року, відбулася зустріч представників ВГО АППУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. 22.02.202418:33 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців 21.02.202420:48 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі начальника Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексія Бонюка з представниками провідних бізнес-асоціацій 21.02.202417:55 Сьогодні 21 лютого в Брюсселі пройшов перший день зустрічі Європейської Комісії та України щодо здійснення офіційного скринінгу в рамках переговорного розділу 23 «верховенство права та основоположні права та свободи». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ