22 березня 2023 року Анатолію Сергійовичу Матвієнко Віце-президенту ВГО «Асоціація платників податків України» виповнилось би 70 років.

21 травня 2020 року відійшов до вічності Анатолій Сергійович Матвієнко —  український політик, Народний депутат України шести скликань Верховної Ради, Віце-президент ВГО «Асоціація платників податків України». кандидат політичних наук.
Сьогодні, 22 березня 2023 року Анатолію Сергійовичу виповнилось би  70 років. Він завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні завжди був одним з лідерів національно-демократичних сил. Анатолій Сергійович любив і підтримував українську культуру, історичні дослідження. У нього завжди була мрія об’єднати українські церкви, бачити Україну сильною і соборною.
Розуміємо, як важко близьким та рідним Анатолія Сергійовича змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з ними біль втрати.
Впевнені, що пішла з життя людина, внесок якої в розбудову сучасної України дуже вагомий. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота.
Дякуємо Вам, Анатолію Сергійовичу, за Ваше служіння. Вічна пам’ять.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України»

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
29.05.202317:19 Бізнес і влада обговорять ключові антикорупційні та інституційні зміни для відновлення України 25.05.202314:34 Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент ВГО АППУ, Віце-президент Асоціації платників податків Європи, к.ю.н. Грігол Катамадзе взяв участь в роботі XVІ Міжнародної науково-практичної Конференції «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України» «WTPDSU`2023» з нагоди 30-річчя від дня заснування Кафедри Фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 24.05.202320:01 Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент ВГО Асоціація платників податків України, Віце-президент Асоціації платників податків Європи Грігол Катамадзе виступив на 18 Всесвітній Конференції платників податків 23.05.202320:57 Представники керівного складу ВГО «Асоціація платників податків України» на чолі з Президентом Асоціації Гріголом Катамадзе взяли участь в роботі Круглого столу за темою: «Бюро економічної безпеки працює. Чи сталося, як гадалося?» 23.05.202314:37 Генеральна дирекція ВГО АППУ провела чергову он-лайн Робочу зустріч за участю представників відповідних Департаментів ДПС України, Генеральної дирекції ВГО АППУ, ТВ ВГО АППУ в областях та у м. Києві, платників податків-членів Асоціації, представників Комісій регіонального рівня ДПС в областях, у м. Києві та міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ