20 червня цього року Територіальним відділенням ВГО «Асоціація платників податків України» в місті Києві підведено підсумки проведення Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків -2023» на Регіональному рівні та нагороджено переможців.

20 червня цього року Територіальним відділенням ВГО «Асоціація платників податків України» в місті Києві підведено підсумки проведення Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків -2023» на Регіональному рівні та нагороджено переможців.

Організаторами урочистої церемонії нагородження переможців 1-го  Туру на Регіональному рівні  Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків — 2023» серед платників податків міста Києва виступили:

 • Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у місті Києві на чолі з Головою регіональної рейтингової комісії, Віце-президентом ВГО АППУ, Головою Ради Територіального відділення ВГО АППУ у м. Києві —  Павлом Погибою спільно з Виконавчим директором Територіального відділення ВГО АППУ у місті Києві — Олександром Саприкіним;
 • Генеральна дирекція ВГО «Асоціація платників податків України» на чолі з Віце-президентом, Генеральним директором ВГО АППУ Людмилою Герасименко.

Модератор  заходу —  представник Генеральної дирекції Асоціації — Леся Кашпур.

Асоціація платників податків України вже понад 25 років невпинно працює над створенням сприятливих умов розвитку підприємництва, посиленням авторитету платників податків та максимальним залученням українського бізнесу до сумлінної сплати податків.

З цієї метою ще у 2011 році Асоціацією було започатковано щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків», що відбувається у два тури: регіональний та Всеукраїнський.

В цьому році серед платників податків міста Києва Регіональною Рейтинговою Комісією Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у місті Києві було обрано   кращих з найкращих, п’ять переможців, які отримали високе почесне звання «Сумлінний платник податків – 2023», а саме:

 1. АТ «ФАРМАК»
 2. ПрАТ «КИЇВСТАР», які перебувають на обліку в Центральному офісі ВПП.
 3. ПрАТ «НВО «КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИКИ»;
 4. ДП «НАУКОВИЙ ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ АКАДЕМІКА Л.І. МЕДВЕДЯ МОЗ УКРАЇНИ»;
 5. ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», які перебувають на обліку в Головному управлінні ГУ ДПС у місті Києві.

Урочистий захід нагородження переможців, які отримали високе звання «Сумлінний платник податків – 2023» був проведений під головуванням Віце-президента ВГО АППУ, Голови Ради ТВ ВГО АППУ в м. Києві Павла Погиби.

Участь у заході взяли поважні гості:

 • Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент Асоціації платників податків України, Віце-президент Асоціації платників податків Європи, член Наглядової Ради Української Ради бізнесу, Заступник Голови з питань євроінтеграції АРМА, Грігол Катамадзе;
 • Заступник начальника ГУ ДПС у місті Києві — Сергій Кондратюк;
 • заступник начальника Центрального Міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП  — Олена Антіпова.

Також  в святковому заході взяли участь:

 • представники Генеральної дирекції Асоціації: Начальник Управління методології та роз’яснення податкового законодавства Леся Кашпур, яка виступила Модератором заходу та Начальник Управління організаційного, кадрового напрямку та комунікацій з ТВ Вікторія Беспалова;
 • керівники підприємств — переможців Рейтингу на Регіональному рівні:
 • Директор з корпоративних комунікацій АТ «ФАРМАК»Евгенія Піддубна;
 • Радник по взаємодії з державними органами ПрАТ «КИЇВСТАР» — Олександр Лоза;
 • Керівник ПрАТ «НВО «КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИКИ» — Олег Губанов;
 • Керівник ДП «НАУКОВИЙ ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ АКАДЕМІКА Л.І. МЕДВЕДЯ МОЗ УКРАЇНИ» — Микола Проданчук;
 • Партнер компанії ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА» — Володимир Мукомела.

На початку заходу Модератор Леся Кашпур, зокрема наголосила: «Не зважаючи на «кляту» війну, за ініціативою Президента Асоціації Грігола Катамадзе та Віце-президента, Генерального директора ВГО АППУ Людмили Герасименко, Правлінням  Асоціації  09 січня цього року було прийнято Рішення про відновлення  проведення щорічного Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінний платник податків», з метою продовження традиції вшанування на державному рівні переможців Рейтингу, який створює традицію шанобливого ставлення до кожного платника податків. І ми знову зібралися разом, щоб урочисто нагородити тих, хто сумлінно сплачує податки, чим наповнює бюджет нашої країни, дає ресурс для її оборони», — відмітила Леся Кашпур і запросила до вітального слова, на правах господаря цієї події, Голову регіональної рейтингової комісії, Віце-президента ВГО АППУ, Голову Ради Територіального відділення ВГО АППУ у м. Києві —  Павла Погибу.

Голова регіональної рейтингової комісії, Віце-президент ВГО АППУ, Голова Ради ТВ ВГО АППУ у місті Києві Павло Погиба представив присутнім поважних гостей заходу та зазначив: «Я твердо переконаний, що сплачувати податки в повному обсязі та вести прозорий бізнес – це елементарне й невід’ємне правило життя для громадянина будь-якої цивілізованої країни. Впевнений, що завдяки Рейтингу, ми підвищуємо авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі. Шановні переможці – Ви ті, хто працює у прозорому чесному форматі – Ви найкращі з кращих – Ви взірці для представників усієї бізнес — спільноти!», — наголосив Павло Погиба. Він особисто подякував Президенту Асоціації — Гріголу Катамадзе за його особисту участь в урочистій церемонії нагородження переможців та, за відновлення проведення щорічного Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків» разом з Віце-президентом, Генеральним директором ВГО АППУ — Людмилою Герасименко.

Павло Погиба висловив вдячність Віце-президенту, Генеральному директору ВГО АППУ — Людмилі Герасименко, виконавчому директору Територіального відділення Асоціації в місті Києві Олександру Саприкіну та фахівцям Генеральної  дирекції Вікторії Беспаловій та Лесі Кашпур – Модератору заходу,  за якісну організацію та проведення заходу. Павло Погиба запросив до вітального слова Президента Асоціації — Грігола Катамадзе.

На початку свого виступу Президент Асоціації Грігол Катамадзе, зокрема зазначив: «Передусім хочу подякувати захисникам та захисницям, які боронять нашу землю від загарбників і відстоюють нашу свободу і нашу незалежність, за можливість жити та працювати. Ми віримо в нашу Перемогу! Молимося за здоров’я кожного захисника та захисниці! Пам’ятаємо і  вшановуємо пам’ять про кожного Героя, який віддав своє життя за Україну», — наголосив Грігол Катамадзе.

Далі, Президент Асоціації Грігол Катамадзе промовив:

«Асоціація платників податків України, яку я маю честь очолювати вже понад 9 років, якій в листопаді минулого року виповнилося вже 25 років, невпинно продовжує працювати над створенням сприятливих умов для розвитку підприємництва та взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом, посиленням авторитету платників податків та над максимальним залученням українського бізнесу до сумлінної сплати податків. Незважаючи на період складних випробувань  в усіх сферах життя, жорстоку, загарбницьку війну росії проти України, Асоціація платників податків України ні на мить не зупинила свою роботу, працюємо наперекір усім обставинам, акумулюючи свої зусилля для захисту та відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації та спільного добробуту українського народу», — зауважив Грігол Катамадзе.

Він акцентував увагу присутніх, що в 2024 році вагому роль в оцінюванні номінантів відіграють не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи підприємств. «Кандидати на перемогу в Рейтингу за результатами своєї діяльності в 2023 року повинні були, зокрема, показати позитивну динаміку збереження робочих місць на підприємстві: з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України і станом на 01 січня 2024 року; відсутність заборгованості по виплаті заробітної плати, надання благодійної допомоги ВПО та на потреби ЗСУ, в будь-якому вигляді», — наголосив Президент Асоціації.

Наостанок Грігол Катамадзе  подякував  присутнім очільникам органів ДПС, де перебувають на обліку переможці, Сергію  Кондратюку — заступнику начальника Головного управління ДПС в місті Києві та  Олені Антіповій — заступнику начальника Центрального Міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП за особисту участь в святковій події та висловив впевненість в збереженні стабільних відносин та подальшій плідній співпраці між Асоціацією та органами ДПС.

Далі Модератор заходу запросила до вітального  слова поважних гостей заходу: заступника начальника ГУ ДПС у місті Києві – Сергія Кондратюка та заступника начальника Центрального Міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП Олену Антіпову.

До представників бізнесу звернулася  Олена Антіпова, яка в своєму виступі подякувала платникам податків, які в такий складний для країни час, продовжуючи наповнювати бюджет, наближають перемогу.

Далі до представників бізнесу звернувся  Сергій Кондратюк, який також подякував  платникам податків за наповнення бюджетів та зауважив, що  всім, як податківцям, так і бізнесу, сьогодні доводиться виконувати покладені завдання в дуже складних умовах. Сергій Кондратюк, зокрема, наголосив: «Держава повинна залишатися фінансово захищеною та стабільною, а отже податки мають сплачуватись справно й в повному обсязі. Податкова служба завжди готова до партнерства».

Після вітальних промов, Модератор оголосила про перехід до нагородження 5-ти переможців Регіонального Рейтингу в місті Києві, які знайшли змогу прибути і особисто отримати свою відзнаку.

Наприкінці заходу Леся Кашпур побажала всім успіху і процвітання, реалізації задумів і  проєктів в усіх  сферах та досягнення нових вершин.

«Ви – наша гордість і опора для країни. Бажаємо всім нам щастя, добробуту та злагоди, а Україні – Миру та якнайшвидше Перемоги», — наголосила Леся Кашпур.

Також вона висловила Переможцям — членам Асоціації вдячність за активність, своєчасну сплату членських внесків, за надання благодійної допомоги, що дає можливість здійснювати захист та відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації та спільного добробуту українського народу. «Ще маємо багато планів на подальший розвиток діяльності Асоціації, реалізація яких можлива лише при Вашій підтримці», — резюмувала Модератор.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ