17 січня цього року відбулося перше засідання членів Робочої групи з підготовки орієнтовної Програми проведення оф-лан/он-лайн I Міжнародного Форуму ВГО АППУ з робочою назвою: «Захист бізнесу від тиску контролюючих та правоохоронних органів».

В заході взяли участь:

Президент АППУ Грігол Катамадзе;

Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко;

Віце-президенти ВГО АППУ: Йосип Бучинський та Олена Хотенко;

Директора Директоратів ВГО АППУ Вячеслав Дереча, Ярослав Бітієв та Ольга Ніколаєнко;

Представники ПРАТ «Філіп Морріс»: Михайло Поляков – менеджер з питань фіскального регулювання, к.е.н. та Олена Веселова – фахівець з питань фіскального регулювання;

Представники Генеральної дирекції ВГО АППУ Леся Кашпур та Вікторія Беспалова.

На початку свого виступу, Президент АППУ Грігол Катамадзе окреслив мету запровадження власного Міжнародного Форуму на правах  організатора. «Це дасть можливість Асоціації організовувати простір для публічних дискусій, формування об’єктивної громадської думки, підтримання діалогу між представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства за участю представників державних та міжнародних  інституцій тощо», — зазначив Грігол Катамадзе.

«Колеги, Асоціація є невід’ємною складовою процесу формування соціально-відповідального бізнес-середовища та його впливу на побудову ефективної держави. І одним із головних її завдань є захист та відстоювання прав законних інтересів платників податків – членів Асоціації, зокрема, сприяння створенню сприятливого середовища та рівних умов для ведення бізнесу», — акцентував увагу колег Грігол Катамадзе.

Президент АППУ Грігол Катамадзе надав слово Генеральному директору ВГО АППУ Людмилі Герасименко – Координатору Міжнародного Форуму, яка в свою чергу, нагадала учасникам заходу щодо необхідності визначення сьогодні членам Робочої групи:

— кількості панелей;

— тематик для обговорення;

— розміру необхідного фінансування проведення заходу.

Людмила Герасименко надавала слово відповідальним за вже визначеним та погодженим попередньо панелям:

Віце-президенту ВГО АППУ, Голові АО «Яр.Вал» Йосипу Бучинському — модератору панелі «Захист платників податків», який окреслив підтеми зазначеної панелі та назвав своє бачення в частині участі конкретних спікерів.

Михайло Полякову – модератору панелі «Неефективна податкова політика як фактор зростання нелегальної торгівлі тютюновими виробами», який наголосив на необхідності проведення такої панелі, із обов’язковим залученням керівника новоствореного правоохоронного органу БЕБУ Вадима Мельника, Голову Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Данила Гетманцева та радника Міністра МВС України Антона Геращенка, в зв’язку зростанням нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні. Зокрема, Михайло Поляков проінформував членів Робочої групи, що вже зроблено дослідження на тему: «Удосконалення політики у сфері акцизного оподаткування сигарет та протидії їх незаконному виробництву та обігу в Україні».

Далі виступив Директор ТОВ «Хаб 4.0 Івент Агентство», Директор Директорату з питань цифрової трансформації ВГО АППУ Ярослав Бітієв, який стисло охарактеризував своє бачення щодо проведення паралельних панелей, в тому числі презентацій перспективних українських бізнес-проектів/стартапів.

В своєму слові Віце-президент Олена Хотенко запропонувала актуальних в країні на сьогоднішній день запропонованих тем  Ярославом Бітієвим не виносити в паралельні панелі, а доповнити до вже визначених 5 панелей, як окрему.

Учасники заходу погодили виокремлення в окрему панель наступних питань:

Просування правової допомоги через цифрові інструменти.

Перетворення України з постачальника послуг на експортера високотехнологічних продуктів.

Чи стане створення спеціального режиму для роботи ІТ-галузі – «Дія City» стимулом розвитку України як цифрової держави. Кількість паралельних панелей — презентацій перспективних українських бізнес-проектів/стартапів буде визначено після розуміння локації проведення заходу.

Засідання Робочої групи пройшло конструктивно у форматі діалогу.

Доручили Ользі Ніколаєнко до кінця поточного тижня надати усі пропозиції по IV панелі Форуму «Митні стандарти Євросоюзу та хід реформи української митниці» (модератор Віце-президент ВГО АППУ Анатолій Макаренко).

Члени Робочої групи визначилися з кількістю панелями Міжнародного Форуму ВГО АППУ (6). А також вирішили в подальшому активно спілкуватися в створеній групі WhatsApp і до кінця поточного тижня визначитися: з локацією, назвами, конкретними спікерами панелей та іншими організаційними питаннями проведення Форуму.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ