Європейська Асоціація платників податків (ЄАПП) обурена планами щодо реєстру активів ЄС

Президент Рольф фон Хохенхау закликає до громадянської непокори і побоюється кінця ЄС

Європейська Асоціація платників податків (ЄАПП) рішуче виступає проти планів Комісії ЄС щодо реєстру активів. Президент Європейської Асоціації платників податків (ЄАПП) Рольф фон Хохенхау:

«Якщо громадяни з цим змиряться, усі їх особисті права будуть викинуті через “задні двері” бюрократами. Контроль над грошовими потоками, інвестиціями та активами суперечить дотриманню права на людську гідність. Тепер під виглядом запобігання відмиванню грошей усіх нас будуть перевіряти (органи ЄС). Саме через такі дії людей кличуть до громадянської непокори. Люди повинні виходити на вулиці, на зразок Руху Жовтих Жилетів у Франції. Мені шкода, що я повинен це сказати, але мова йде про вільне життя.»

Підставою для різкої критики з боку Асоціації Платників Податків є план Європейської Комісії щодо запровадження Європейського Реєстру Активів. Питання стоїть про те, чи буде такий реєстр здійсненний і в якій мірі, і це має бути розглянуто ЄС у рамках детального дослідження.

У засобах масової інформації вже формується перший опір (такому рішенню). Журналісти говорять про «небезпеки прозорого громадянина». Інсайдери з Брюсселя підкреслюють, що це може стати надгробком для ЄС, яким ми знаємо його зараз.

Заходи в Європі, які б встановлювалися (для людей) бездумно та без розуміння, виходячи із міркувань чистої жадібності до влади політичної касти, спричинили б схвалення значного скорочення Європи, на думку фон Хохенхау. BREXIT — це лише «перше доміно (ластівка)». «Зелена угода» — це машина по знищенню грошей, що виходить за межі усіх наукових знань. А тепер (ми маємо) цей Реєстр Активів ЄС, заснований на вуайерістичній заздрості. Голова Комісії ЄС, фон дер Ляєн, схоже, втратила контроль над Комісією і мусить діяти швидко і рішуче, щоб відновити свою владу та покласти край таким деструктивним ідеям.

 

Брюссель/Мюнхен, 26 серпня 2021 р. Рудольф Г. Майєр, прес-служба

Посилання на веб-сторінку з прес-релізом у повному тексті англійською: https://www.taxpayers-europe.org/information/press/121-taxpayers-association-of-europe-tae-is-appalled-by-the-plans-for-the-eu-asset-register.html

Посилання для завантаження прес-релізу англійською у форматі PDF: https://www.taxpayers-europe.org/images/pdf/TAE-PR_-_Against_EU_Asset_Register_EN.pdf

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ