Юрко Євген Олександрович

Юрко Євген Олександрович

Дата народження: 24.05.1985 року.

 

Освіта:

1992 – 2002 рр. середньо-освітня школа №17 м. Полтава (11 класів із золотою медаллю).

2002 – 2007 рр. Українська академія банківської справи Національного банку України м. Суми (стаціонар). Отримав диплом магістра за спеціальністю «Банківська справа».

2005 – 2006 рр. Сумський інститут ракетних військ та артилерії ім. Б. Хмельницького (військова кафедра).

 

Досвід роботи:

2019 рікРадник з фінансових питань ТОВ «БЕК ТЕХНІКС». Налагодження співпраці з фінансовими установами. Підготовка та реалізація інвестиційних проектів із залученням інвесторів. Розробка та впровадження фінансової стратегії розвитку компанії, комунікація з партнерами та державними установами.

2016 рік – Директор та засновник ТОВ «Торговий Дім ЕВОЛЮШИН». Фінансове планування діяльності та виробництва. Формування бюджету, робота в 1С, організація процесу реалізації продукції, робота з мережами, підбір персоналу, контроль виробничого процесу, контроль та логістика сировини, розробка нової продукції, забезпечення повноцінного функціонування підприємства з моменту відкриття.

2013 — 2016 роки – Головний аналітик з кредитування Департаменту продажу продуктів МСБ в ПАТ «ТАСКОМБАНК».

Проведення переговорів клієнтів, аналіз бізнесу (сегмент МСБ та Корпоратив),  підготовка кредитних заявок, захист на кредитних комітетах за участю членів правління, розробка процедури кредитування та аналізу.

2011 – 2013 роки – Головний економіст відділу підтримки роздрібного бізнесу (МСБ), Департаменту управління роздрібними продажами ЦО в АТ «Ерстебанк» .

2006  2011 роки — Відділення «Київська регіональна дирекція» ПАТ «ВТБ Банк» — провідний кредитний експерт.

 

Додаткова інформація: Кандидат в майстри спорту з плавання, призер чемпіонату України. Закінчив курс лекцій в Академії з управління при Президенті України по темі: Лідерство та управління.

 

Сімейний стан: одружений.

Захоплення: плавання, єдиноборства, література, економіка, дайвінг, альпінізм.

 

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ