Уряд спростив використання касових апаратів

КИЇВ. 13 червня. УНН. Уряд спростив для підприємців використання касових апаратів. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.

Джерело: УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ НОВИНИІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВ

Зокрема, Кабмін схвалив проект постанови про запуск реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, а також вніс зміни до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій.

Як зауважила в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова, ми пропонуємо спростити систему реєстрації РРО та залучити інновації до цієї сфери – телефони, планшети.

"Отже, будуть нові програмні сучасні комплекси, простота використання, реєстрація буде відбуватись за один день, за спрощеною формою на підставі заяви. Це програмне забезпечення буде інтегруватись з будь-яким іншим програмним забезпеченням", - зауважила вона.

Також, за словами Маркарової, розширитися перелік наявних моделей, які буде обирати бізнес для реєстрації розрахункових операцій. Зменшаться витрати на придбання, реєстрацію тощо.

"Головна мета нових змін - спрощення ведення бізнесу, покращення обміну між територіальними відділеннями ДФС та отримання більш адекватної інформації, зменшення тіньового сектору та збільшення keshless", - додала в.о. міністра фінансів.

Пілотний режим запустять після прийняття усієї нормативної бази.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що завдяки нововведенням, бізнес зекономить близько 2 млрд на цих додаткових оплатах за РРО, оскільки зможе повністю відмовитись від використання касових апаратів.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ