Скасовано перелік критичного імпорту

ВГО «Асоціація платників податків України» інформує платників податків- членів Асоціації про  скасування переліку критичного імпорту.
Зокрема, назву постанови Кабміну № 153 від 24.02.2022 «Про перелік товарів критичного імпорту» змінено на назву «Про окремі питання щодо забезпечення здійснення імпорту» та  затверджено перелік послуг, робіт, прав інтелектуальної власності, інших немайнових прав, призначених для продажу (оплатної передачі), за операціями з імпорту, яких рекомендовано Національному банку забезпечити здійснення переказів.
Визнано такими, що втратили чинність критерії визначення товарів критичного імпорту в умовах воєнного стану.
Натомість, затверджено Перелік послуг, робіт, прав інтелектуальної власності, інших немайнових прав, призначених для продажу (оплатної передачі), за операціями з імпорту яких рекомендовано Національному банку забезпечити здійснення переказів.
    На засіданні Уряду 07.07.2022 року проголосували за скасування всіх обмежень          щодо  імпорту товарів. Це рішення набере чинності з 9 липня цього року.
З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням:

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ