ПРОПОЗИЦІЇ ВГО АППУ ВРАХОВАНІ

ВГО «Асоціація платників податків України» опрацювала проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядків з питання зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» та з урахуванням пропозицій, наданих Територіальними відділеннями Асоціації в областях  та платниками податків – членами Асоціації, листами від 18 листопада цього року за № 800/4, № 801/6, №802/7 направила відповідно Міністерству фінансів України, Державній податковій служби України, Державній регуляторній службі України зауваження до тих норм, які на наш погляд є дискримінаційними по відношенню до бізнесу та вимагають змін (лист ВГО АППУ опубліковано 18.11.2019 року).
Зазначаємо, що при доопрацюванні вказаного Проекту постанови Державною податковою службою України більшість наданих Асоціацією пропозицій враховані повністю або частково, крім пунктів 3 та 7 вказаного листа (відповідь від 28.11.2019 року № 11124/6/99/00-06-05-21-15 додається).
Звертаємося до всіх членів Асоціації платників податків України бути більш активними при наданні пропозицій щодо врегулювання та вирішення питань, які впливають на стан адміністрування податків і зборів та можуть призвести до негативних наслідків роботи бізнесу.
Асоціація платників податків України завжди готова до співпраці по захисту прав та інтересів платників податків – наших членів з будь-яких питань, які стосуються оподаткування. 
SKMBT_C22019121014560

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ