Он-лайн відеоконференція ВГО АППУ з В. о. Голови ДФС України Солодченком С. В.

«Асоціація платників податків України» проведе он-лайн зустріч у форматі відеоконференції з Виконуючим обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Солодченком С.В., який 27 травня 2020 року з 12:00 до 13:00 год. Всеукраїнська громадська організація відповідальний за напрям роботи підрозділів податкової міліції Державної фіскальної служби України.

Он-лайн зустріч у форматі відеоконференції буде проведена з метою створення механізму налагодження ефективних та конструктивних партнерських відносин між Асоціацією платників податків України та органами досудового розслідування податкових правопорушень, покращення податкового клімату в Україні в цілому.

Орієнтовний  перелік питань до он-лайн зустрічі у форматі відеоконференції:

 1. Досить недавніми рішеннями Кабінетом Міністрів України (у грудні 2018 та у вересні 2019 року) на базі Державної фіскальної служби України були утворені, як органи центральної виконавчої влади, Державна податкова служба України та Державна митна служба України, а Державна фіскальна служба була наділена функціями щодо розкриття та розслідування кримінальних правопорушень в сфері оподаткування.
 2. Які підрозділи входять до складу ДФС України і в чому полягають їх основні завдання і функції?
 3. Які підрозділи входять до складу податкової міліції, яка на сьогодні діє у складі ДФС України?
 4. Які завдання Держава в особі Міністерства фінансів ставить перед ДФС та податковою міліцією? Чи звітують підрозділи податкової міліції перед керівництвом ДФС про виконання планів (якщо так, то яких?), та Ви, відповідно перед Мінфіном?
 5. Яка звітність на зараз є актуальною щодо реєстрації та розкриття економічної злочинності?
 6. За якими критеріями, на Вашу думку, слід оцінювати роботу працівників податкової міліції?
 7. Чи є якісь новели в критеріях оцінки ефективності роботи податкової міліції?
 8. Які заходи та кроки здійснюються керівництвом ДФС щодо недопущення співробітниками податкової міліції тиску на бізнес?
 9. Одним з найбільш розповсюджених способів тиску на бізнес є так звані «Маски-Шоу». Що робиться Вами по недопущенню безпідставних обшуків, вилучень документів та товару на підприємствах, арешту рахунків?
 10. Як на Вашу думку подолати корупцію серед співробітників податкової міліції? Як посилити відповідальність за їх незаконні дії та повернути довіру бізнесу до цих правоохоронних органів?
 11. Чи впливає податкова міліція на віднесення підприємств до категорії ризикових та блокування податкових накладних? І чи може вона вплинути на виключення підприємств із такого переліку у разі безпідставного віднесення їх до розряду ризикових?

Он-лайн зустріч у форматі відеоконференції відбудеться у програмі ZOOM 27 травня цього року з 12:00 до 13:00 год. за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/6524518087 (ідентификатор конференції: 652 451 8087).

 

УВАГА!!! В ОН-ЛАЙН ЗУСТРІЧІ У ФОРМАТІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ МОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ ТІЛЬКИ ЧЛЕНИ ВГО АППУ!

З будь-яких технічних питань просимо зателефонувати Системному адміністратору Горячкіну Андрію за тел. (067) 252-28-73.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ