Форум «На шляху до Перемоги та сталого розвитку»

Шановні платники податків — активні члени ВГО АППУ!

 

Генеральна дирекція ВГО «Асоціація платників податків України» спільно з Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України проводить Форум IFRSForum Ukraine-2022 «На шляху до Перемоги та сталого розвитку», який відбудеться в он-лайн режимі у форматі відеоконференції на платформі ZOOM.

 

Мета Форуму: Надати відповіді на питання тих, хто займається обліком, звітністю та аудитом до актуальних питань сьогодення: МСФЗ, МСА з фокусом на сталість та воєнний стан в країні, соціальну відповідальність та застосування інформаційних технологій.

 

В роботі Форуму приймуть участь представники регуляторних установ, бізнесу, наукових кіл та професійних організацій, як міжнародних так і українських.

 

  Програма

Програма IFRSForum Ukraine 2022 (12-15 липня 2022)

Більш детальна Програма заходу та інформація на посилання для

підключення до платформи ZOOM буде надіслана на Вашу електронну адресу, яку Вами буде зазначено  під час реєстрації за посиланням, що розміщено нижче, на передодні дня заходу. 

*Участь у Форумі безкоштовна/

Вітається благодійний внесок на гуманітарну допомогу.

Враховуючи зазначене, пропонуємо зареєструватися на участь у Форумі, для цього Вам достатньо перейти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdiSYSk4LAYED3nN3P6ujs6-odgTcetqr9OKZxZ-nTgwUoOpg/viewform, яка триватиме до  11 липня цього року включно.

 

Координатор заходу від ВГО «Асоціація платників податків України»

Леся Кашпур (067) 266-14-85

 

З повагою,

Генеральний директор АППУ   Людмила ГЕРАСИМЕНКО

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ