«A2B: Banking & Compliance»

Шановні члени ВГО АППУ!
 
Асоціація адвокатів України, яка є партнером Асоціації платників податків України, запрошує представників бізнесу, банків, фінансових установ та правників на новий форум ААУ — «A2B: Banking & Compliance» для обговорення найактуальніших фінансово-банківських питань, який відбудеться 06 серпня цього року.
 
У цьому році ААУ вирішили поєднати два формати проведення Форуму – це оффлайн та онлайн. Це зроблено нами для того, щоб учасники мали змогу бути присутніми на  «A2B: Banking & Compliance» з будь-якого куточку світу, у зручній для себе обстановці, навіть не виходячи з офісу або з дому.
Дата: 06 серпня 2021 року
Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вулиця Алли Тарасової, 5, Київ)
Час: 09:00 – 18:00
 
Головні теми заходу:
·         Фінансовий моніторинг
·         Судова практика у фінансово-банківському секторі
·         Fin Tech. Перехід до інноваційних технологій
 
Для кого цей форум?
Форум є унікальним майданчиком, що об’єднує як юристів, адвокатів, правників, науковців, так і представників бізнесу, фінансового та банківського сектору, а також державних органів.
Гроші та капітал потребують як юридичного супроводу, так і професійного банкінгу та комплаєнсу. Тенденції останніх років такі, що банки фактично стали порталом для бізнесу, який може бути відкритим або закритим.
На цьому форумі ми будемо обговорювати практичні кейси та рекомендації про те, як створювати бізнес в умовах реалій сьогоднішніх банківських обмежень. Крім того, розглянемо останні тенденції, спрямовані на досягнення прозорості ведення бізнесу.
 
Генеральний партнер: Amber Law Company
Організатор: Асоціація адвокатів України
Інформаційний партнер: Асоціація платників податків України
 
Програма та реєстрація за посиланням: https://www.uaa.org.ua/forumy-i-zakhody/banking-compliance-2021-a2b-forum/
 
 
Щодо інформації про участь та оплату звертайтеся, будь ласка, за контактами:
 
З питань партнерства та виступу:
 
ДЛЯ ДОВІДКИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ:
за тел.: +3 8067 327 53 32

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ