Шахов Сергій Володимирович

Шахов Сергій Володимирович, народився 07 травня 1975 року в селищі Саяк,  міста Балхаш Джезказганської області Республіки Казахстан у простій робітничій родині.

1976 року  родина Сергія Володимировича  повернулась  в Україну у місто Стаханов (нинішня назва Кадіївка) Луганської області.

У  Стаханові Сергій Володимирович закінчив  загальноосвітню школу, по завершенню якої почав працювати задля забезпечення сім’ї.

Починаючи з 1993 року у вісімнадцятирічному віці почав працювати торговим представником ТОВ «Марічка», де пропрацював до 1996 року.

З 1996 року по 2004 рік Шахов  С.В. займав вже  керівну посаду заступника директора у ТОВ «Руслан».

З 2004 року Шахов С.В. почав здійснювати активну підприємницьку діяльність самостійно як фізична особа – підприємець, пізніше  для ведення підприємницької діяльності він заснував низку господарських товариств.  Здійснював  господарську діяльність  у сфері торгівлі,  фінансових та юридичних послуг, консультування з юридичних питань, питань управління бізнесом, управління фінансами, тощо.

Займаючись бізнесом Шахову С.В.  у 2007 році вдалось отримати  56 000 430,00 гривень доходу від продажу облігацій внутрішньої державної позики та 299 000,00 гривень  від торгово- посередницької діяльності.

Активною була його діяльність і на ринку фінансових послуг, так на початку 2008 року він мав намір створити банківську установу з назвою «Фенікс»,    до Національного банку України було подано пакет документів на реєстрацію цієї фінансової установи,  але, через всесвітню фінансову кризу 2008 року – у реєстрації  нової банківської  установи було відмовлено. Крім того,  у 2007 році спільно з кількома фізичними особами була заснована фінансова компанія «Фенікс», яка  пізніше  у 2011 році була продана.

У 2011-2012 роках  на депозитних рахунках, що належать Шахову С.В. у банківських установах України зберігалось близько 24 мільйонів гривень (чистий дохід (%).

Одночасно з веденням бізнесу Шахов Сергій Володимирович навчався та отримував вищу освіту, так у 2011 році отримав диплом Національної юридичній академії ім. Ярослава Мудрого за  спеціальністю правознавство; у 2012 році також отримав базову вищу духовну освіту у Луганському Богословському Університеті на честь Архістратига Михаїла; у 2012 році закінчив навчання в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність: державне управління.

Крім того, Шахов С.В. усі ці роки  вів активну громадську діяльність Засновник та Голова благодійних організацій «Фонд Сергія Шахова» та «Благодійний фонд «Народна довіра». Голова Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Народна довіра».  У 2013 році Шахов С.В. був обраний депутатом Стахановської міської ради Луганської області, 25 жовтня 2015 року  на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів обраний  депутатом Сєвєродонецької міської ради.

Після Революціїї гідності  2013-2014р.р. Шахов  С.В. вимушений був покинути рідне місто Стаханов через чітку проукраїнську позицію. На окупованій території залишились  його домівка, квартира, значна частка бізнесу, яким він не може ані користуватись, ані розпоряджатись через окупацію.

Після обрання у 2016 році на проміжних виборах до Верховної Ради України  в липні 2016 року  по 114 округу Луганської області народним депутататом України VIII скликання припинив підприємницьку діяльність як не сумісну з мандатом народного депутата.

У Верховній раді VIII скликання народний депутат Шахов С.В. проводив активну законотворчу діяльність, законопроекти, подані ним стосувались освіти та науки, захисту прав соціальнонезахищених верств населення, переселенців, та інших проблемних питань.

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ