Керівні органиРада АППУМисевич Ігор ЗахаровичВенгер Володимир Михайлович Антонищак Андрій ФедоровичБучинський Йосип ВалентиновичВереша Роман ВікторовичВишневська Марина КостянтинівнаВіннік Сергій ОлександровичВінтонюк Ігор МиколайовичВолков Ігор ВікторовичВолощук Марта Гнатівна Врублевська Лариса В’ячеславівнаГерасименко Людмила МихайлівнаГісем Мирослав ВолодимировичГода Маріян АдамовичДалічук Ігор ЄвгенійовичДовбенко Михайло ВолодимировичДолінська Лілія ВалеріївнаДутко Василь ВасильовичЖебровська Філя ІванівнаЗапорожченко Наталія ЄвгеніївнаІукурідзе Важа ГеоргійовичКатамадзе Грігол ШалвовичКоваль Сергій ОлексійовичКозак Богдан РомановичКолодяжна Поліна ОлександрівнаКостенко Сергій ВасильовичМазарак Володимир ПетровичМакаренко Анатолій ВікторовичМаксименко Олександр ПавловичМаксименко Ярослава ПетрівнаМалахов Юрій ВолодимировичМатвієнко Анатолій СергійовичНемерюк Олексій МиколайовичОлексієнко Дмитро ВолодимировичОмельченко Валерій ПавловичПашко Павло ВолодимировичПогиба Павло ПавловичПоляков Роман ОлександровичПригаровський Віктор МихайловичПриходько Валерій ПавловичРечицький Олександр ЮхимовичРубченко Лора ОлексіївнаСемків Ростислав РомановичСуботін Віктор ГеоргійовичФролков Андрій В’ячеславовичХотенко Олена АнатоліївнаШемяткін Олександр ОлександровичШикота Людмила ОлександрівнаШлапак Олександр ВіталійовичКарпінський Геннадій ІвановичІскерський Іван СтаніславовичГенеральна ДирекціяПравління АППУ

Малахов Юрій Володимирович

 Малахов Юрій Володимирович народився 17 березня 1958 року в місті Перевальськ Луганської області, Україна. В 1981 році закінчив Київський ордена Леніна політехнічний інститут, отримавши спеціальність – теплові електричні станції. З 1981 по 1983р.р. — служба в рядах Радянської Армії. В 1983 році був прийнятий на роботу до Всесоюзного державного ордена Леніна та ордена Жовтневої революції науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «Атомтеплоелектропроект» Київське відділення (тепер – АТ КІЕП, Товариство) на посаду інженера-теплоенергетика.

Юрій Володимирович Малахов за короткий час оволодів особливостями проектування і виявив ініціативу, запропонувавши ряд нових технічних рішень, які забезпечили підвищення надійності ТЕС та безпеки АЕС.

В 1995 році Малахов Ю.В. призначений начальником головного технологічного відділу. Перебуваючи на керівній посаді, Ю.В. Малахов запровадив нові технології проектування із застосуванням сучасної обчислювальної техніки, що забезпечило освоєння найскладніших розрахунків безпеки АЕС і підвищення якості технічних рішень.

В 1999 році Малахов Ю.В. був призначений заступником директора інституту з виробництва, а в 2000 році обраний Головою правління Відкритого акціонерного товариства «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект» (тепер — АТ КІЕП, Товаритсво). Малахов Ю.В. значну увагу приділяє підвищенню кваліфікації співробітників, сприяє навчанню молодих спеціалістів в вищих навчальних закладах та аспірантурі, організував в інституті систему технічного навчання.

Ю.В. Малахов є дійсним членом Ради Асоціації платників податків України, дійсним членом Академії будівництва України та членом Українського ядерного товариства.

Нагороди, почесні звання: Грамота Міністерства енергетики України 1999р.; Подяка голови Київської міської державної адміністрації за вагомий особистий внесок у створення духовних і матеріальних цінностей та досягнення високої майстерності у професійній діяльності 2001 р.; Знак Відмінник енергетики України 2003 р.; Орден «За заслуги ІІІ ступеня» 2004 р.; Відзнака «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України» 2004 р.; Грамота Міністерства палива та енергетики 2006 р.; Знак Федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства 2008 р.; Знак «Почесний енергетик України 2008 р.; Подяка президії ЦК профспілки 2008 р.

Стаж роботи: загальний 43 роки, в галузі 36 років.

Починаючи з 2000-х років Товариство під керівництвом Ю.В.Малахова приступає до виконання комплексу унікальних робіт пов’язаних з виведенням з експлуатації енергоблоків 1,2,3 Чорнобильської АЕС та з підвищенням безпеки зруйнованого енергоблоку №4. За проектами АТ КІЕП, на проммайданчику ЧАЕС, зводяться ряд ключових споруд, що забезпечують зняття з експлуатації енергоблоків 1-3, а саме промисловий комплекс з переробки твердих радіоактивних відходів, завод з переробки рідких РАВ, сховище відпрацьованого ядерного палива,опалювальна котельня. Товариство також приймає активну участь у проектуванні та будівництві нового безпечного конфайменту над блоком № 4.

 З початку 2000-х років АТ КІЕП виступає генеральним проектувальником добудови енергоблоків №2 Хмельницької АЕС та №4 Рівненської АЕС. Під керівництвом Ю.В. Малахова був розроблений проект та обидва енергоблоки, які були введені в     експлуатацію в 2004 та 2005 роках відповідно.

Товариство також приймає активну участь в розробці проектів та обгрунтовуючої проектної документації за кордоном, що підтверджує високий рівень АТ КІЕП, який був досягнутий під керівництвом Ю.В.Малахова. В період з 2011 по 2016 фахівці Товариства приймали участь у проекті з вибору майданчика будівництва та розробці ТЕО першої АЕС у В’єтнамі. В теперішній момент плануються аналогічні роботи пов’язані з вибором майданчика та розробкою ТЕО для республіки Узбекистан.

В Україні АТ КІЕП також відіграє провідну роль у підтримці експлуатації та проектуванні існуючих та нових потужностей в тепловій та атомній енергетиці. Під керівництвом Ю.В.Малахова розроблено ТЕО добудови енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС, а також постійно виконуються роботи направлені на подовження експлуатації існуючих енергоблоків АЕС. Також за активної участі Ю.В. Малахова спроектоване та наразі будується централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива АЕС України в зоні відчуження. Об’єкт стане ваговим внеском в забезпечення енергетичної незалежності України та забезпечить значну економії коштів для економіки держави.

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ