Когут Олександр Юрійович

Олександр Когут — директор з регуляторного забезпечення ПрАТ «Київстар».

Олександр має більше 10 років досвіду у сфері регуляторних відносин, GR і комунікацій, обіймав керівні посади у провідних компаніях світу в Україні (Deloitte, JTI), відповідав за розвиток бізнесу, комунікації, та налагодження продуктивного діалогу між державою та бізнесом.

Київстар – найбільший телеком оператор України, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв’язку і 810 тис. клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету. Компанія більше 20 років працює в Україні і нині активно будує мережу 4G, сприяючи цифровому розвитку України.

Ще один новий член команди Київстар — Олександр Когут. Він буде відповідати за розвиток напрямку взаємодії з державою, а також за розробку, впровадження та координацію виконання політик і процедур у сфері регуляторного забезпечення. «Динамічний бізнес Київстар, лідерство на ринку, системне присутність в списку кращих роботодавців в Україні і масштаб завдань, які мені доведеться вирішувати, визначили мій вибір. Я вже познайомився з ключовими співробітниками компанії — все відкриті і налаштовані на результативну спільну роботу. Думаю, буде цікаво », — каже Олександр Когут, директор по регуляторному забезпечення Київстар.

Він перейшов в компанію з Japan Tabaco International, де займав пост директора департаменту корпоративних питань і комунікацій протягом 8 років. До цього Олександр 7 років відповідав за розвиток бізнесу і комунікації Deloitte в Україні. У нього також є досвід роботи в аудиті Ernst & Young і Andersen.

Контактна інформація:

Олександр Когут — Директор з регуляторного забезпечення ПрАТ «Київстар», вул. Дегтярівська, 53, Київ, 03113

Поділитись:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ