Узгоджувальна комісія

Асоціація платників податків України у своїй діяльності керується тим, що ефективний захист інтересів бізнес-спільноти можливий, у першу чергу, за умови постійного діалогу підприємців та представників фіскальних органів. До того ж, такі відносини мають бути побудовані на принципі довіри та взаємовідповідальності. 

Саме тому, з метою вирішення спірних питань ще на рівні адміністративного оскарження, а також удосконалення податкового законодавства, було створено постійно діючу Узгоджувальну комісію з розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування.  

До складу Комісії входять представники Асоціації платників податків України та Міністерства доходів і зборів України.

 

Функціями Комісії є:

- спільна робота з удосконалення податкового та митного законодавства;- розгляд та аналіз конфліктних ситуацій, що виникли між платниками податків та структурними підрозділами Міністерства в процесі сплати та адміністрування податків та зборів;

- сприяння у вирішенні проблемних ситуації виключно в правовому полі, дотримуючись презумпції невинуватості та не порушуючи прав  платників податків;

- у разі виявлення та доведення наявності неправомірних дій чи порушень норм чинного податкового та митного законодавства з боку посадових осіб структурних підрозділів Міністерства, вживання заходів щодо усунення та недопущення в майбутньому таких проявів.

Порядок денний засідань Комісії формується на підставі звернень членів АППУ до відповідного територіального відділення про необхідність розгляду того чи іншого проблемного (спірного) питання.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99