Семінари та практикуми

ВГО «АСОЦІАЦІЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ УКРАЇНИ: ПРОСВІТНИЦЬКО – ОСВІТНЯ РОБОТА

Одним із пріоритетних завдань ВГО «Асоціація платників податків України», визначених Статутом, є проведення масово-роз’яснювальної та освітньої роботи серед платників податків.


Діалог Асоціації платників податків України з платниками податків, що останнім часом відбувається надзвичайно активно – це якісний поступ уперед у стосунках з платниками податків. На сьогоднішній день, проведення семінарів та практикумів – один із основних засобів інформування платників податків щодо основних положень податкового законодавства, загальних питань оподаткування. У платників податків у процесі практичної діяльності постійно виникає потреба в отриманні роз’яснень щодо застосування норм Податкового кодексу України.

Сьогодні на ринку послуг існує велика конкуренція, і платники податків стають більш вимогливими, і це все спонукає, громадську організацію з великим потенціалом і ресурсами запропонувати платнику податків новий конкурентоспроможний, ексклюзивний продукт. Генеральна Дирекція

ВГО АППУ та територіальні відділення Асоціації оперативно реагують на зміни в законодавстві і відповідно до цих змін проводять просвітницькі заходи: кущові та галузеві семінари, практикуми, вебінари, інтернет-конференції, круглі столи тощо. За 2015 рік було проведено майже 500 навчально –просвітницьких заходів.

Асоціація урізноманітнила тематику семінарів та формат їх проведення, зробила акцент на дискусії та інтерактивному спілкуванні з цільовою аудиторією, переважна більшість якої – це досвідчені бухгалтери.

Під час семінарів та практикумів розглядаються актуальні питання оподаткування та ведення податкового і бухгалтерського обліку підприємств, аналізується судова практика, узагальнюються проблеми платників податків, з якими вони зустрічаються під час ведення бізнесу.

Варто відзначити, що часто коло питань не обмежується заявленою темою семінару, що підтверджує ефективність такої форми масово-роз’яснювальної роботи, і найважливіше, є свідченням зацікавленості платників сумлінно сплачувати всі необхідні платежі та зростання довіри до Асоціації.

Роз’яснення податкового законодавства серед платників податків, реалізується громадською організацією шляхом проведення масово-роз’яснювальної та індивідуальної роботи в онлайн-режимі через мережу Інтернет (під час вебінарів), а також шляхом виготовлення і розповсюдження друкованої продукції (буклетів, презентацій, методичок, брошур, опитувальних листів тощо), надання окремих відповідей на запити громадян.

З метою широкого інформування про зміни у законодавстві, податкову політику держави, податкову реформу, міжнародних новин у цій сфері для членів Асоціації розсилається електронний Дайджест новин за окремими рубриками із зазначених питань (Digest).
Сьогодні Асоціації відкрита до співпраці і закликає всіх зацікавлених приєднуватись до її діяльності.

Семінари

Практикуми

Вебінари

Наші лектори

Як можна організувати семінар на підприємстві

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99