Послуги для платників податків

Перелік послуг та заходів,

що надаються членам Асоціації платників податків України, в межах статутної діяльності ВГО АППУ

 

 

Перелік послуг

1

Загальна консультативна допомога в питаннях різного спрямування в межах статутної діяльності АППУ

2

Надання письмових роз’яснень з питань оподаткування на отримані письмові звернення

3

Поширення аналітичних матеріалів від експертів та аналітиків АППУ

4

Вирішення спірних питань з контролюючими органами

(29.06.2017 року підписано Меморандум про партнерство та співробітництво з В.о. Голови ДФС України Мирославом Проданом (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/-XII-/
З метою забезпечення об'єктивності в роботі з платниками – членами Асоціації, створення ефективного механізму налагодження партнерських відносин між органами фіскальної служби та платниками податків, участі громадськості в реалізації податкової та митної політики, ДФС України та Асоціацією створено Узгоджувальну комісію щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування та митного оформлення членів Асоціації.

5

Розсилка дайджесту новин податкового законодавства

6

Підготовка та участь в опрацюванні нормативних документів з питань податкової та митної політики
Разом зі своїми членами ми працюємо над вдосконаленням бізнес-середовища в Україні. Створюємо нові законодавчі та регуляторні акти, а також вносимо відповідно до кращих світових практик корективи в існуючі.
Так, фахівцями АППУ у співпраці з українським бізнесом розроблено проект Ліберального Податкового кодексу України, покликаного забезпечити гідні умови для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва та розквіту нашої держави. І вже 14 червня 2017 року (на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/--04747/). Проект ліберального Податкового кодексу України було вручено державному секретарю Міністерства фінансів України Євгену Капінусу, а також направлений Президенту України, Прем’єр-міністру України, головам Комітетів Верховної Ради України, головам депутатських фракцій та груп. В даний час фахівці Асоціації відпрацьовують проект Кодексу з відповідними департаментами ДФС України (ознайомитись з Проектом можна на офіційному сайті Асоціації або за посиланням http://appu.org.ua/news/--04545/) та надати свої зауваження і пропозиції на електронну адресу: appu2018@ukr.net. Удосконалюйте податкове законодавство разом з нами!

7

Організація  громадських зустрічей з представниками органів державної та місцевої влади

8

Організація конференцій та громадських обговорень за участю міжнародних експертів та організацій
З червня 2001 року АППУ є членом Асоціації платників податків Світу. А з грудня того ж року Асоціація була прийнята до лав Асоціації платників податків Європи.
27.06.2017 року підписано Угоду про партнерство та співробітництво з Європейською асоціацією платників податків.
Сподіваємося, що співробітництво між Європейською Асоціацією, авторитет якої у Європі є загальновизнаним, i Асоціацією, сприятимуть інтеграції України у загальноєвропейський економічний та правовий простір (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/--04762/).
На сьогоднішній день, дуже приємно відзначити той факт, що Європейською Асоціацією платників податків було обрано партнером та організатором проведення Регіональної конференції нашу Асоціацію, яка успішно організувала і провела даний захід у період з 14 по 17 листопада минулого року у місті Києві (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/16-HUB-4.0-).
Два роки поспіль Асоціація в партнерстві з юридичною компанією ICF Legal Service проводила масштабні бізнес-форуми «UKRAINE LEVEL UP – 2016 та 2017».
Хочемо зазначити, що у 2016 році захід зібрав на одному майданчику 600 керівників великого, середнього та малого бізнесу, інвесторів, урядовців, науковців, високопосадовців та експертів, гостей з 10-ти країн світу, з доповідями виступили 20 українських і зарубіжних спікерів. У 2017 році форум відвідали близько 800 учасників, гостей - з 14-ти країн, з доповідями виступили 30 впливових спікерів, в тому числі міжнародного масштабу.
Бізнес-форум «LEVEL UP UKRAINE – 2018» об'єднає ключових гравців українського і міжнародного бізнесу, інвесторів, регуляторів і експертів, відвідають його понад 500 керівників підприємств, економістів, фінансистів, юристів, представників профільних асоціацій, засобів масової інформації, як з України, так і з інших країн світу. На заході будуть обговорюватися загальносвітові і локальні економічні тенденції, які перебувають у фокусі уваги українського і міжнародного бізнесу (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/-Level-Up-Ukraine-2017-/.
28 листопада 2018 року о 10:00 год. у готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» за адресою: вулиця Набережно-Хрещатицька, 1 у місті Києві відбудеться третій Бізнес-форум «UKRAINE LEVEL UP - 2018» у партнерстві з Компанією «Делойт» в Україні, яка входить до «великої четвірки» аудиторських компаній світу. Пропонуємо Вам стати активним учасником Форуму, спонсором, партнером (інформаційним партнером)
По усім питанням стосовно третього Бізнес-форуму «UKRAINE LEVEL UP - 2018» звертатися особисто до Генерального директора АППУ Людмили Герасименко за телефоном (050)-310-43-47 або на електронну пошту: ludasofia@ukr.net Тема в листі: «ФОРУМ».

9

Участь в освітніх, навчальних та масово-роз’яснювальних заходах, організатором яких є АППУ (участь в семінарах, практикумах, вебінарах та інших освітніх заходах, організатором яких є АППУ безкоштовна)
Підвищуйте рівень своїх податкових знань, навчайтеся та розвивайте свій персонал завдяки нашим освітнім заходам – семінарам, практикумам та тренінгам. Наші освітні заходи відбуваються як у Києві, так і в усіх інших регіонах України.
Інформуємо Вас, що наступний практичний семінар з питань оподаткування сумісно з представниками ДФС України та партнерами запланований у першій декаді поточного року.
Надавайте заздалегіть своє бачення щодо необхідності залучення до Семінару представників органів виконавчої влади, окрім ДФС України, конкретні податки та лекторів.
Свої пропозиції просимо надавати на електронну адресу: appu2018@ukr.net або за телефоном 097-658-56-99 Білотіл Ірина. Тема в листі: «СЕМІНАР».

10

Проведення заходів для популяризації членів АППУ як добросовісних партнерів (Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків»)
Чергове нагородження переможців Рейтингу рейтинг «Сумлінні платники податків - 2017» відбудеться 30 листопада поточного року в «Прем’єр паласі».

11

Підготовка і розсилка планів заходів, запланованих до проведення в поточному році

12

Допомога в пошуку та встановленні контактів із зарубіжними партнерами та організаціями

13

Організація ділових зустрічей, переговорів, круглих столів членів АППУ, що зацікавленні у встановленні бізнес-контактів

14

Організація та проведення засідань «Бухгалтерського клубу» для підприємств – членів АППУ

15

Можливість виступу в якості експерта на заходах, що проводить АППУ
(по узгодженню з керівництвом АППУ)

16

Розсилка інформації та новин членів АППУ через електронну базу Асоціації

17

Можливість написання експертної статті на сайт АППУ (по узгодженню з керівництвом АППУ)

18

Отримання інших фахових та інформаційних послуг

Є питання?

Зв'яжіться з нашим фахівцем!

(097) 658-56-99 Ірина Білотіл, ел. адреса: appu2018@ukr.net
(067) 409-74-15 Катерина Гривнак, ел. адреса: appu_88@ukr.net

З організаційних питань ВГО АППУ
Людмила Крамаренко (095) 139-80-20
info-appu@ukr.net

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99