Послуги для платників податків

Перелік послуг та заходів,

що надаються членам Асоціації платників податків України, в межах статутної діяльності ВГО АППУ

 

 

Перелік послуг

1

Загальна консультативна допомога в питаннях різного спрямування в межах статутної діяльності АППУ

2

Надання письмових роз’яснень з питань оподаткування на отримані письмові звернення

3

Поширення аналітичних матеріалів від експертів та аналітиків АППУ

4

Вирішення спірних питань з контролюючими органами

(29.06.2017 року підписано Меморандум про партнерство та співробітництво з В.о. Голови ДФС України Мирославом Проданом (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/-XII-/
З метою забезпечення об'єктивності в роботі з платниками – членами Асоціації, створення ефективного механізму налагодження партнерських відносин між органами фіскальної служби та платниками податків, участі громадськості в реалізації податкової та митної політики, ДФС України та Асоціацією створено Узгоджувальну комісію щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування та митного оформлення членів Асоціації.

5

Розсилка дайджесту новин податкового законодавства

6

Підготовка та участь в опрацюванні нормативних документів з питань податкової та митної політики
Разом зі своїми членами ми працюємо над вдосконаленням бізнес-середовища в Україні. Створюємо нові законодавчі та регуляторні акти, а також вносимо відповідно до кращих світових практик корективи в існуючі.
Так, фахівцями АППУ у співпраці з українським бізнесом розроблено проект Ліберального Податкового кодексу України, покликаного забезпечити гідні умови для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва та розквіту нашої держави. І вже 14 червня 2017 року (на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/--04747/). Проект ліберального Податкового кодексу України було вручено державному секретарю Міністерства фінансів України Євгену Капінусу, а також направлений Президенту України, Прем’єр-міністру України, головам Комітетів Верховної Ради України, головам депутатських фракцій та груп. В даний час фахівці Асоціації відпрацьовують проект Кодексу з відповідними департаментами ДФС України (ознайомитись з Проектом можна на офіційному сайті Асоціації або за посиланням http://appu.org.ua/news/--04545/) та надати свої зауваження і пропозиції на електронну адресу: appu2018@ukr.net. Удосконалюйте податкове законодавство разом з нами!

7

Організація  громадських зустрічей з представниками органів державної та місцевої влади

8

Організація конференцій та громадських обговорень за участю міжнародних експертів та організацій
З червня 2001 року АППУ є членом Асоціації платників податків Світу. А з грудня того ж року Асоціація була прийнята до лав Асоціації платників податків Європи.
27.06.2017 року підписано Угоду про партнерство та співробітництво з Європейською асоціацією платників податків.
Сподіваюся, що співробітництво між Європейською Асоціацією, авторитет якої у Європі є загальновизнаним, i Асоціацією, сприятимуть інтеграції України у загальноєвропейський економічний та правовий простір (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/--04762/).
На сьогоднішній день, дуже приємно відзначити той факт, що Європейською Асоціацією платників податків було обрано партнером та організатором проведення Регіональної конференції нашу Асоціацію, яка успішно організувала і провела даний захід у період з 14 по 17 листопада минулого року у місті Києві (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/16-HUB-4.0-./).
Другий рік поспіль Асоціація в партнерстві з юридичною компанією ICF Legal Service, організовує та проводить масштабні бізнес-форуми «UKRAINE LEVEL UP – 2016 та 2017». Бізнес-форум «UKRAINE LEVEL UP - 2017», який проведено 15 листопада 2017 року, об'єднав ключових гравців українського і міжнародного бізнесу, інвесторів, регуляторів і експертів, його відвідали близько 800 керівників підприємств, економістів, фінансистів, юристів, представників профільних асоціацій, народних депутатів України, громадських діячів та представників ЗМІ. Головною метою Форумів було створення майданчика для відкритого обговорення податкових та інвестиційних рішень між державою, бізнесом та потенційними міжнародними інвесторами. На заході обговорювалися загальносвітові і локальні економічні тенденції, які перебувають у фокусі уваги українського і міжнародного бізнесу (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/-Level-Up-Ukraine-2017-/.
В IV кварталі 2018 року заплановано проведення Бізнес-форум «UKRAINE LEVEL UP - 2018».

9

Участь в освітніх, навчальних та масово-роз’яснювальних заходах, організатором яких є АППУ (участь в семінарах, практикумах, вебінарах та інших освітніх заходах, організатором яких є АППУ безкоштовна)
Підвищуйте рівень своїх податкових знань, навчайтеся та розвивайте свій персонал завдяки нашим освітнім заходам – семінарам, практикумам та тренінгам. Наші освітні заходи відбуваються як у Києві, так і в усіх інших регіонах України.
Так, 13 лютого поточного року у Києві відбувся масштабний семінар за участю фахівців Асоціації та провідних фахівців – лекторів ДФС України на тему: «Законодавчі новації на 2018 рік та основні вимоги до складання річної звітності за 2017 рік».
Інформуємо Вас, що наступний практичний семінар з питань оподаткування сумісно з представниками ДФС України та інших представників органів виконавчої влади відбудеться у квітні-травні поточного року. Для якісного проведення пропонуємо членам Асоціації – платникам податків завчасно надати свої пропозиції, побажання, а саме: представників яких органів виконавчої влади варто запросити та в розрізі яких податків слід запрошувати лекторів на семінар. Просимо свої пропозиції надавати на електронну адресу: appu2018@ukr.net. (Білотіл Ірина 097-658-56-99).

10

Проведення заходів для популяризації членів АППУ як добросовісних партнерів (Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків»)

11

Підготовка і розсилка планів заходів, запланованих до проведення в поточному році

12

Допомога в пошуку та встановленні контактів із зарубіжними партнерами та організаціями

13

Організація ділових зустрічей, переговорів, круглих столів членів АППУ, що зацікавленні у встановленні бізнес-контактів

14

Організація та проведення засідань «Бухгалтерського клубу» для підприємств – членів АППУ

15

Можливість виступу в якості експерта на заходах, що проводить АППУ
(по узгодженню з керівництвом АППУ)

16

Розсилка інформації та новин членів АППУ через електронну базу Асоціації

17

Можливість написання експертної статті на сайт АППУ (по узгодженню з керівництвом АППУ)

18

Отримання інших фахових та інформаційних послуг

Є питання?

Зв'яжіться з нашим фахівцем!

(097) 169-00-00; (097) 658-56-99
info-appu@ukr.net

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99