Меморандум про партнерство та співпрацю

4 лютого 2015 року відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» та Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету. Ця публічна угода є підтвердженням налагодження партнерських відносин Асоціації з законодавчою владою країни. Для Асоціації це особливо важливо, бо саме від рівня взаємодії громадськості з депутатським корпусом залежить можливість приймати «правильні» Закони.

Задля виконання викладених в Меморандумі положень, з боку Асоціації та Комітету визначений перелік конкретних дій щодо забезпечення системних соціально-економічних реформ, спрямування фіскальної політики держави на дотримання балансу інтересів громадянина і держави. Серед головних напрямків співпраці є участь в розробці та оцінці проектів законів та інших нормативно-правових актів, які знаходяться у сфері відання Комітету, підготовка спільних інформаційно-аналітичних матеріалів з метою реагування на поточну ситуацію в сфері оподаткування та інші.

Враховуючи той факт, що платнику податків, який наповнює бюджет, не байдуже, як витрачаються його кошти, одним з головних завдань Асоціації платників податків повинно стати створення прозорого, відкритого і підконтрольного суспільству бюджету, наголошує Президент Асоціації Василь Матійчик. Так, є сподівання, що практична реалізація завдань, зафіксованих сторонами в Меморандумі, позитивно вплине на досягнення цієї мети.

Текст Меморандуму (формат pdf) >>>

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99