Міжнародне співробітництво

Міжнародна діяльність Асоціації спрямовується, в першу чергу, на вивчення міжнародного досвіду діяльності закордонних організацій платників податків та подальшу інтеграцію та співпрацю з міжнародними об’єднаннями та організаціями платників податків з метою створення кращої моделі захисту законних прав та інтересів платників податків, базованому на діалозі та співпраці бізнесу з урядом.

З червня 2001 року АППУ є членом Асоціації платників податків Світу. А з грудня того ж року Асоціація була прийнята до лав Асоціації платників податків Європи.

АППУ співпрацює з організаціями та об’єднаннями платників податків з більш ніж 22 країн світу, таких як США, Китай, Канада, Німеччина, Франція, Швеція, Польща, Грузія, Вірменія, країнами Азійсько-Тихоокеанського регіону та ін.

Починаючи з 2012 року Асоціація є співорганізатором міжнародної дискусії Free Market Road Show в м. Києві, в рамках якої експерти обговорюють особливості сучасної європейської податкової та монетарної політики, умови успішного реформування податкової системи України в контексті євроінтеграційних процесів. Планується продовження співпраці в організації та проведені подібних міжнародних дискусійних майданчиків.

Важливим заходом стало проведення Асоціацією у травні 2012 року у м. Києві, дводенної міжнародної конференції Асоціації платників податків Світу на тему: «Як зробити потужнішим рух платників податків у світі». В конференції прийняло участь 52 учасники з 22 країн світу, що сприяло створенню позитивного іміджу Асоціації та посиленню співпраці між організаціями, діяльність яких спрямована на захист прав та інтересів платників податків.

2013 року підписано Договір про партнерство між Асоціацією платників податків України та Міжнародною дослідницькою організацією платників податків Пекіну, яким передбачено сприяння співпраці та обміну інформацією між платниками податків обох країн, проведення порівняльних досліджень впливу оподаткування та державних витрат на економічний розвиток країн, а також об’єднання спільних зусиль у сфері міжнародного співробітництва платників податків. 

Під час візиту до Сполучених Штатів Америки АППУ налагодила співпрацю з такими громадськими організаціями як: «Американці за податкові реформи», «Податковий альянс» та Національний Союз платників податків. Зокрема, з останнім було підписано Договір про партнерство та співпрацю.

Асоціація сприяє розвитку міжнародних зв’язків організовуючи та беручи активну участь у міжнародних конференціях, форумах, семінарах Асоціації платників податків Світу, Асоціації платників податків Європи, Асоціації платників податків Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Враховуючи те, що міжнародне співробітництво є ефективним напрямком діяльності організації та важливим чинником її розвитку, Асоціація продовжує свою роботу щодо розширення географії співробітництва та налагодження конструктивного діалогу з міжнародними інституціями та громадськими об’єднаннями.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99