Дні АППУ

День Асоціації – захід, започаткований Асоціацією платників податків України в 2012 році, присвячений річницям заснування Територіальних відділень в регіонах.

Головними завданнями такого заходу є популяризація діяльності АППУ, визначення проблемних питань оподаткування через спілкування з бізнесом, спільний пошук можливих шляхів їх вирішення, розвиток співробітництва АППУ з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а також налагодження партнерських стосунків з місцевими організаціями, мета та цілі яких збігаються зі статутними завданнями АППУ.

У кожному з регіонів, де проходять Дні АППУ, відбувається низка інформаційно-просвітницьких заходів, метою яких, насамперед, є вирішення практичних проблем підприємців у сфері оподаткування.

Так, проходять семінари, круглі столи, консультації, зустрічі з підприємцями регіону, під час яких детально обговорюються останні зміни до податкового законодавства та проблемні питання оподаткування.

Окремим пунктом заходів є зустрічі з головами обласних адміністрацій, керівництвом обласних та міських рад, під час яких відбувається обговорення питань покращення підприємницького клімату в регіоні та налагодження партнерських відносин.

Крім того, проходять робочі зустрічі з керівництвом територіальних органів Державної фіскальної служби України, під час яких напрацьовується механізм взаємодії територіальних відділень АППУ з Державною фіскальною службою України з метою вдосконалення захисту прав та законних інтересів платників податків регіону.

Усі заходи в межах Днів АППУ проходять за участю представників засобів масової інформації та широко висвітлюються у місцевих новинах.

У 2016 році планується проведення у Івано-Франківській (5 років з дня створення), Закарпатській (17 років з дня створення), Волинській (15 років з дня створення), Одеській (18 років з дня створення) та Миколаївській (18 років з дня створення) областях.

 

 

Звіт щодо проведення заходу День АППУ в Івано-Франківській області

Алгоритм проведення заходу День АППУ у Закарпатській області

Алгоритм проведення заходу День АППУ у Волинській області

Алгоритм проведення заходу День АППУ у Одеській області

Алгоритм проведення заходу День АППУ у Миколаївській області

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99