Про ТВ ВГО АППУ

Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Запорізькій області засновано 15 березня 2000 року. 

Метою діяльності відділення АППУ є захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій,соціально-трудовій та інших сферах діяльності, створення в регіоні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.

Основні завдання Асоціації:
- забезпечення необхідних правових і соціальних умов для ширшого залучення громадян до підприємницької діяльності;
- впровадження наукових та освітніх знань для захисту законних економічних, соціальних та інших спільних прав та інтересів платників податків;
- представлення інтересів платників податків в органах державної влади, управління та місцевого самоврядування, судах.
- сприяння створенню необхідних правових та соціальних умов для залучення до підприємницької діяльності та створення робочих місць жінок, безробітних, тощо.

Завдання відділення - надання інформаційних, консультативних та просвітницьких послуг з податкового законодавства та бухгалтерського обліку.

До складу Ради ТВ АППУ входять представники ГУ ДФС у Запорізькій області, депутати, керівники громадських об’єднань, керівники підприємств, підприємці.

Відділення налічує покад 350 членів АППУ. До складу членів АППУ входять як фізичні особи, представники малого, середнього так, і представники великого бізнесу: ПАТ «Мотор Січ», ТОВ НВК «Фарматрон», Пат «Індустріалбанк», ПАТ «Мотор Банк», ПАТ ДТЕК «Дніпроенерго», ПАТ «Пологівській Олійноекстраційний завод» та інші.

З 2000 року Головою Ради ТВ АППУ підписано «Угоду про співпрацю» з ГУ ДФС у Запорізькій області та щорічно затверджується «План спільних дій».

Згідно «Угоди про співпрацю» фахівці ТВ АППУ мають можливість:
- брати участь по запрошенню суб'єктів підприємницької діяльності-членів АППУ у планових та позапланових перевірках, які проводяться податковими органами;
- брати участь у розгляді результатів перевірок суб'єктів підприємницької діяльності з погодження розбіжностей, заявлених платниками податків - членами АППУ.
- сприяти формуванню високої податкової культури платників податків та податківців;
- проводити профілактичні заходи правопорушень податкового законодавства, як з боку суб'єктів підприємницької діяльності, так і з боку окремих податківців;

Згідно «Плану спільних заходів» з ГУ ДФС у Запорізькій області фахівці відділення проводять спільні семінари, обговорення, громадські слухання, «гарячі лінії», «круглі столи», бізнес-ланчі, консультації, анкетування, які сприяють покращенню поінформованості платників податків з питань діючого законодавства та вирішенню їх актуальних питань.

ТВ АППУ є співвиконавцем обласної Комплексної програми з питань розвитку підприємництва, спільно зі своїми діловими партнерами: обласною Державною адміністрацією, ГУ ДФС в Запорізькій області, Державним обласним центром зайнятості проводиться велика робота щодо вирішення проблемних питань регіону за напрямками:
- розвитку інноваційної діяльності, підвищення продуктивність та рентабельності сектора малих і середніх підприємств;
- впровадження нових перспективних видів діяльності для розширення сфери зайнятості сільського населення;
- пошуку нових інтерактивних форм для покращення поінформованості підприємців

З 2001 року відділення успішно співпрацює з Міжнародними донорськими організаціями, українськими та закордонними громадськими організаціями. Фахівці приймають участь у конференціях, семінарах, тренінгах, що сприяє покращенню їх обізнаності, дає можливість передати отримані знання та навички як своїм колегам, так і підприємцям регіону.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!