Склад Ради ТВ ВГО АППУ

         ПІБ

Місце роботи

 1

Васкова Еріка           Золтанівна

Начальник управління оподаткування юридичнихосіб ДФС у Закарпатській області

 2

Варцаба Віра               Іванівна

Завідувач Кафедри фінансів і банківської справи ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

 3

Волощук Марта          Гнатівна

Голова Ради Територіального відділення Асоціації в Закарпатській області з 2004 року

 4

Волощук Олександр Йозефович

Керуючий філії АТ «Укрексімбанк» у м. Ужгород

 5

Ганич Олег              Йосипович

Голова Ради Місцевого осередку Асоціації у Перечинському районі, приватний підприємець

 6

Гісем Володимир Васильович

Директор ОП «Ужгородський коньячний завод»

 7

Гісем Мирослав Володимирович

Перший заступник голови Ради Територіального відділення АППУ в Закарпатській області, голова Правління ПАТ «Комерційний інвестиційний банк»

 8

Голодняк Еріка        Василівна

Голова Ради Місцевого осередку Асоціації у Міжгірському районі, приватний підприємець

 9

Дев'ятко Людмила Леонідівна

Голова Місцевого відділення Асоціації у Берегівському районі, приватний підприємець

 10

Дідик Василь       Васильович

Керівник ТОВ «Доміон»

 11

Каламуняк Мирослава Михайлівна

Заступник голови Ради Територіального відділення Асоціації в Закарпатській області, генеральний директор ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика «Парада»

 12

Кілару Юлія     Олександрівна

Заступник голови Ради Територіального відділення Асоціації в Закарпатській області, голова Мукачівського місцевого осередку Асоціації, директор ПП «Аудит»

 13

Ковчар Отто Олександрович

Віце-президент Торгово-промислової Палати України, президент Закарпатської Торгово-промислової Палати

 14

Криниця Євгенія Олександрівна

Голова Місцевого відділення Асоціації у Рахівському районі, приватний підприємець

 15

Куртинець Михайло Іванович

Голова Місцевого відділення Асоціації в Ужгородському районі, приватний підприємець

 16

Макеєв В'ячеслав В'ячеславович

Керівник ПП «Пуансон»

 17

Машіка Микола        Віталійович

Головний бухгалтер ТВ АППУ в Закарпатській області

 18

Михайлюк Іван           Іванович

Голова Іршавського районного відділення Асоціації, приватний підприємець

 19

Навроцький Володимир В'ячеславович

Адвокат, заступник директора ГО «Карпатське агентство прав людини «Вестед»

 20

Оксенюк Ольга         Василівна

Голова Місцевого відділення Асоціації у Свалявському районі, керівник ТОВ «Карпат Інвест»

 21

Павленко Сергій Леонідович

Голова Місцевого відділення Асоціації у м. Ужгород, приватний підприємець

 22

Самардак Валерій Володимирович

Голова Ради Місцевого відділення Асоціації у         м. Чоп, директор ТОВ «Пролісок»

 23

Суліма Володимир Васильович

Заступник голови Ради Територіального відділення Асоціації в Закарпатській області, генеральний директор ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг»

 24

Товкан Емануїл Степанович

Голова Ради Хустського районного осередку Асоціації, керівник ТОВ ПБО «Тиса»

 25

Фабриков Тиберій Григорович

Голова Місцевого відділення Асоціації у Виноградівському районі, керівник ТОВ «Ортекс-ЛТД»

 26

Шобей Іван              Іванович

Голова Місцевого відділення Асоціації у Тячівському районі, приватний підприємець

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0312) 63-05-98