Територіальне відділення у Сумській області

Голова Ради

Фролков Андрій В’ячеславович

Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Сумській області розпочало свою діяльність у липні 1999 року. В 2007 році територіальне відділення припинило свою діяльність, проте вже у 2010 році за ініціативи громадськості, підприємців Сумщини відновило роботу.
Основною метою діяльності територіального відділення АППУ в Сумській області є захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.
               Серед членів АППУ в Сумській області є такі відомі підприємства й організації як: Акціонерне товариство «Технологія», ТОВ «Гуала Кложерс Україна», ТОВ «Насоселектромаш», ПП Науково-технічний центр «Промтехкомплект», ТОВ «Конструкторське бюро «Укрспецмаш», ТОВ «Еліус-М», НВП АТ «Промтрансенерго», ТОВ «Керамейя», ТОВ Укрнафтозапчастина, ПАТ Біловодський комбінат хлібопродуктів, ТОВ "НВП "Пеобразователь", ТОВ ВП "Полісан", Публічне акціонерне товариство «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш», ТОВ "МоквелдМаркетинг", ТОВ "Сумська насосна техніка".
               Відділення активно допомогає платникам податків:
проводить семінари, тренінги, «гарячі лінії», «круглі столи», консультації, зустрічі, які сприяють покращенню поінформованості платників податків з питань діючого законодавства та вирішенню їх актуальних питань. Водночас, відділення надає консультації, письмові рекомендації, за необхідності допомагає при оскарженні рішення податкових інспекцій (процедура апеляційного узгодження рішень податкових органів), здійснює захист законних прав та інтересів платників податків у судовому порядку.
               Проводиться активна робота щодо залучення нових членів та створення відділень у районних центрах області. 
               Сумське Територіальне відділення АППУ має план спільних заходів з податковими та митними органами, реалізація якого дозволяє вирішувати поставлені завдання. Підписано Меморандум про співпрацю між ТВ АППУ в Сумській області та ДПС в Сумській області та Сумська митниця ДФС. Предметом Меморандуму є захист законних прав платників податків, контроль за додержанням податкового законодавства, запобігання правопорушень у сфері податкових та митних відносин.
Голова Ради ТВ АППУ в Сумській області Фролков А.В. є головою Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0542) 65-91-10