Територіальне відділення у Миколаївській області

м. Миколаїв, Миколаївська область

54001 м. Миколаїв, вул.Садова, 1, оф. 106

тел.: (0512) 37-54-73, 37-54-47, 37-50-67

факс: (0512) 37-54-73

e-mail: mykolaivappu@gmail.com

Голова Ради ТВ в Миколаївській області Запорожченко Наталія Євгенівна

Територіальне відділення «Асоціації платників податків України» створене 25 травня 1999 року з метою захисту законних прав та інтересів платників податків.

Основною метою діяльності Територіального відділення є впровадження освітніх, організаційних та наукових заходів для захисту законних економічних, соціальних та інших спільних прав та інтересів членів «Асоціації платників податків», а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.

Положення про створення Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Миколаївській області зареєстровано Головним управлінням юстиції у Миколаївській області 03.11.2008 року.

20 липня 2012 року рішенням Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради № 215 було легалізовано Місцеве відділення ВГО «Асоціація платників податків» в м. Южноукраїнськ.

Голова Ради Територіального відділення Запорожченко Наталія Євгенівна є головою Громадської Ради та членом Колегії при ГУ ДФС у Миколаївській області.

Членами Асоціації платників податків України в Миколаївській області станом на 01 квітня 2015р. є понад 100 колективних та індивідуальних членів. Серед найбільш відомих є підприємства: ТОВ сільськогосподарське підприємство «Нібулон», ВАТ «Коблево», ТОВ ВТФ «Велам», ТОВ «Термінал – Укрхарчосбутсировина», Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» та інші.

Територіальне відділення плідно співпрацює з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Миколаївській області, Миколаївською митницею, з якими підписано Меморандум про партнерство та співробітництво. Метою підписання меморандуму є втілення ефективних форм співпраці для забезпечення участі громадськості в реалізації державної податкової та митної політики, контролю за додержанням податкового і митного законодавства та запобігання правопорушенням у сфері податкових та митних відносин як з боку органів Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області, Миколаївської митниці, так і представників бізнесу.

Територіальне відділення співпрацює з громадськими організаціями, серед яких: територіальні відділення «Спілки Аудиторів України», «Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України», державними та комерційними структурами та є відомою, працездатною організацією в Миколаївській області.

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Миколаївській області надає членам «Асоціації платників податків» наступні послуги:

- консультації з питань оподаткування, фінансової звітності, бухгалтерського обліку;

- допомога в адміністративному та судовому оскарженні дій чи рішень контролюючих органів за наслідками проведених перевірок;

- практикуми, семінари, круглі столи.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0512) 37-54-47