Територіальне відділення у Львівській області

ТВ ВГО АППУ у Львівській області створене рішенням установчих зборів 15 жовтня 2009 року.
Основна мета діяльності організації - захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.
Положення про створення Територіального відділення Всеукраїнської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області зареєстровано Львівським обласним управлінням юстиції 23.11.2009 року.
Голова Ради ТВ ВГО АППУ Львівській області Долінська Лілія Валеріївна входить до складу Колегії ГУ Міністерства доходів і зборів у Львівській області, Громадської Ради при ГУ Міністерства доходів і зборів у Львівській області, Громадської Ради при Львівській ОДА, кординаційно - дорадчої ради при Львівській ОДА.
Асоціація платників податків виступає за чесні партнерські стосунки бізнесу та влади, за формування у суспільстві поваги до платника податків.
Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області надає безкоштовні послуги:
-письмові та усні консультації щодо оподаткування;
-допомога в оскарженні дій чи рішень контролюючих органів за наслідками проведених перевірок (апеляційне оскарження, позови);
-практикуми та семінари у сфері оподаткування, екології, захисту прав споживача.
На даний час територіальне відділення об'єднує близько 300 членів АППУ.
Найбільш відомими підприємствами - членами Відділення є:
ПАТ «ОКСІ БАНК»;
ТОВ «Шувар»;
ТзОВ «Гетьман»;
ПАТ «Концерн Хлібпром»;
ПАТ «Кредобанк»;
ДО «Львівська залізниця»;
ДП «Львівський бронетанковий завод»;
ТзОВ ТВК «Львівхолод»;
ДП СКК «Моршинкурорт»;
ТзОВ «Перша приватна броварня. Для людей – як для себе»;
ТзОВ «Снєжка Україна»;
ТзОВ «Яблуневий дар»;
ПП «ОККО-Нафтопродукт»;
ПАТ «Львівський Холодокомбінат»;
ПАТ «Галичфарм»;
ТОВ «Кроно-Україна».

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(032) 225-63-94