Територіальне відділення у м. Києві

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в м. Києві зареєстроване Київським міським управлінням юстиції 6 липня 1999 року.

Територіальне відділення Асоціації платників податків України в м. Києві, з моменту свого існування зарекомендувало себе організацією, яка реально захищає законні інтереси підприємців та громадян, сприяє становленню в Україні громадянського суспільства, є «містком» між платниками податків та державними органами.

Працюючи над реалізацією статутної мети та завдань, ТВ ВГО АППУ в м. Києві тісно співпрацює з органами Державної фіскальної служби України в м. Києві та Київською міською державною адміністрацією. Про це свідчать укладенні між Асоціацією та ДФС України Меморандуму податкових відносин та щорічне підписання Планів спільних дій на регіональному рівні.

Усі члени Асоціації при виникненні проблемних або спірних питань у сфері податків усно чи письмово можуть звернутися до нас за необхідною правовою допомогою. Крім того, діє Узгоджувальна комісія, до складу якої входять представники Територіального відділення в м. Києві та Головного управління ДФС у м. Києві. Комісія безпосередньо займається вирішенням спірних питань ще на рівні адміністративного оскарження.

Також у разі вступу до АППУ Ви отримуєте можливість підвищувати рівень своїх податкових знань, навчати та розвивати свій персонал завдяки нашим освітнім заходам – семінарам, практикумам та тренінгам, які проводять професійні консультанти Асоціації із залученням працівників податкових органів м. Києва.

Як член Асоціації Ви матимете можливість у межах заходів АППУ зустрітися, поділитися досвідом, обмінятися думками та обговорити зміни законодавства з експертами галузі. Територіальне відділення Асоціації в м. Києві постійно проводить різні заходи, що орієнтовані на сегментовану аудиторію. Про вас і вашу компанію будуть знати більше. Крім того, інформація про вашу компанію може бути розміщена на нашому сайті, а завдяки співпраці з Міжнародним інформаційним агентством «Вектор Ньюз» Ви зможете створити позитивний імідж компанії в медіа просторі як в Україні, так і в країнах Європейського союзу.

На сьогоднішній день ТВ ВГО АППУ в м. Києві у своєму складі налічує більш ніж 400 членів, серед них:

ДП "ДЕРЖЗОВНІЩІНФОРМ";

ПАТ "ФАРМАК";

ПП "ЯРОСЛАВ";

ТОВ "МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА";

ПрАТ з ІІ "СЛОБОЖАНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА";

ТОВ "К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ";

ТОВ "ХФК "БІОКОН";

ТОВ "ЛІГА ЗАКОН";

ТОВ "ПЕРША ВАНТАЖНА КОМПАНІЯ В УКРАЇНІ"

ТОВ "СТУДІЯ "1+1";

ТОВ "ТЕКСТИЛЬ КОНТАКТ"

Голова Ради Територіального відділення Погиба Павло Павлович входить до складу Колегії Головного управління ДФС у м. Києві.

Директор виконавчої дирекції Саприкін Олександр Миколайович є членом Громадської Ради при Головному управлінні ДФС у м. Києві.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(044) 230-83-78