Територіальне відділення у Кіровоградській області

Територіальне відділення у Кіровоградській області

м. Кіровоград, Кіровоградська область
25006 м. Кіровоград, вул. Преображенська, 88Б
e-mail: kr@appu.org.ua

Кіровоградське територіальне відділення Асоціації платників податків України засновано 20 листопада 1998 року.

У 2005 році засновано власне друковане видання - газету Кіровоградського територіального відділення АППУ - „Наше право", яка виходить один раз на квартал. Газета сприяє популяризації Асоціації серед платників податків, розповсюджується в районах області, надходить до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, найбільших платників податків та підприємців.

З дня свого заснування Відділення активно проводить „круглі столи", у роботі яких беруть члени ТВ, спілки промисловців та підприємців області, керівництво ДФС в області, під час яких обговорюються питання взаємовідносин між податковими органами та бізнесом, проблемні моменти податкового законодавства України.

Представники Кіровоградського ТВ організовують та беруть активну участь у кущових семінарах для платників податків області.
Щорічно Відділення підписує Плани спільних заходів з Державною податковою адміністрацією у Кіровоградській області.

У 2015 році підписано Меморандум про співпрацю між ТВ АППУ та ДФС України в Кіровоградській області.

Голова ТВ АППУ в Кіровоградській області, Ігор Волков, депутат Кіровоградської міської ради, вже в третій раз обраний головою Громадської ради при ДФС України в Кіровоградській області.

Виконавчий директор, Олександр Гавриленко, голова Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0522) 24-28-12