Територіальне відділення у Хмельницькій області

м. Хмельницький, Хмельницька область
29000 м. Хмельницький, вул. Димитрова, 4
тел. (03822) 2-25-48
e-mail: khm@appu.org.ua

Голова Ради

Семків Ростислав Романович

Територіальне відділення Асоціації платників податків України у Хмельницькій області створене Рішенням Загальних зборів 19 вересня 2011 року. Зареєстроване Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області 21 вересня 2011 року.
Мета діяльності відділення – створити між підприємцями та владою атмосферу конструктивного діалогу та взаєморозуміння, допомогти платникам податків вільно орієнтуватися у складному законодавчому полі.
У цьому напрямі Територіальне відділення плідно співпрацює з підприємцями області. З приходом до Асоціації у 2011 році Мар’яна Маєвського, якого обрали Головою Ради Територіального відділення, ця робота значно активізувалась. На сьогоднішній день працюють місцеві відділення практично у кожному районі області, які очолили досвідчені та авторитетні у підприємницькому колі фахівці.
На обліку ТВ ВГО АППУ у Хмельницькій області перебуває більше 336 членів.
На сьогоднішній день членами АППУ у Хмельницькій області є такі відомі підприємства: ПАТ «Деражнянське ХПП», ТОВ «Літма», ТОВ «Прелюдія», ТОВ «Промтехтнранс», ТОВ «Атоммонтажсервіс», Славутський покрівельний завод та інші.
У березні місяці 2015 року Головою Ради Територіального відділення обрали Семківа Ростислава Романовича.

Однією з головних цілей Асоціації є створення у суспільстві гідного авторитету платника податків – патріота, відповідального та вимогливого, який піклується про процвітання країни. Для цього територіальне відділення АППУ разом із Державною фіскальною службою в області систематично проводить заходи, спрямовані на захист законних прав та інтересів платників податків, виховання високої податкової культури у майбутніх платників податків.
У рамках співпраці з Державною фіскальною службою та Митницею в Хмельницькій області , проводяться спільні ділові зустрічі з трудовими колективами підприємств та організацій, представниками органів місцевого самоврядування, організовуються спільні засідання щодо вирішення проблемних питань у сфері оподаткування, зокрема, відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування тощо. Налагоджений систематичний обмін ТВ АППУ у Хмельницькій області з органами ДФС узагальненою інформацією щодо фактів порушення норм податкового законодавства, а також потреб платників податків у роз'ясненні чинного податкового законодавства. Організована інтенсивна та плідна співпраця в проведенні семінарів для платників податків з актуальних питань оподаткування за участі провідних фахівців.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(03822) 2-25-48