Територіальне відділення у Харківській області

м. Харків, Харківська область,
61022 м. Харків, Майдан Свободи, 5 (Держпром), 1 під’їзд, 5 поверх, оф.15 
тел. (057) 705-67-37 
e-mail: appu.kharkiv@gmail.com
Веб сайт: http://appu.kharkov.ua

Голова Ради - Вишневська Марина Костянтинівна
тел. (057) 705-05-28
моб. (067) 540-00-45

Територіальне відділення Асоціації платників податків України у Харківській області створене Рішенням Загальних зборів 2 квітня 1999 року. Зареєстроване Харківським обласним управлінням юстиції 20 травня 1999 року, свідоцтво №599.
Метою створення та діяльності відділення ТВ ВГО АППУ у Харківській області є захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.

ТВ АППУ в Харківській області є:
- членом Громадської Ради при Головному управлінні ДФС у Харківській області;
- членом Ради Об'єднання організації роботодавців Харківської області “Граніт”;
- Голова Ради ТВ АППУ в Харківській області є Головою комітету з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, малого та середнього бізнесу, міжнародних і податкових відносин при Харківській обласній державній адміністрації.
Відділенням систематично проводиться масово-роз'яснювальна та консультативна робота щодо податкового законодавства та підвищення суспільного статусу платників податків.
Налагоджено плідну співпрацю з Харківською облдержадміністрацією та міською радою, Головним управлінням ДФС у Харківській області, об’єднанням організацій роботодавців Харківської області «Граніт», обласною організацією роботодавців торгівлі, ресторанного бізнесу, сфери послуг та переробної промисловості «Торговий альянс», редакцією газети «Податковий вісник», журналу «Все про бухгалтерський облік» та іншими.

На обліку в Територіальному відділенні АППУ в Харківській області перебуває 253 члена.
Серед найбільш відомих членів ТВ АППУ в Харківській області є підприємства:   ЗАТ «Південкабель», АТ «Регіон-Банк», АТЗТ “Куряжський домобудівельний комплекс”, Приватне сільськогосподарське підприємство ім. Фрунзе та ін.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(057) 705-67-37