Склад Ради АППУ

Члени Ради Асоціації

обрані на позачерговому Х З’їзді Асоціації

 

п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Посада

1.

Катамадзе Грігол Шалвович

Президент Асоціації

2.

Атаманюк Юрій Анатолійович

Віце-президент,

(на громадських засадах)

 

3.

Антонищак Андрій Федорович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності митних органів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

4.

Бучинський Йосип Валентинович

 

Голова адвокатського об’єднання "Яр. Вал"

5. 

Мазарак Володимир Петрович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Голова Ради ТВ АППУ в Одеській області

6.

Венгер Володимир Михайлович

 

Віце-президент АППУ,
Голова Громадської організації «Центр стратегічного аналізу економічних перетворень»

 

7.

Матвієнко Анатолій Сергійович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Народний депутат України, Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Голова міжфракційного депутатського об’єднання «За справедливі податки»

8. 

Погиба Павло Павлович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Радник Президента Асоціації, 

Голова Ради ТВ в місті Київ

9.

Шлапак Олександр Віталійович

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах)

10. 

 

Омельченко Валерій Павлович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),
Голова Комітету ІТ, новітніх технологій ВГО АППУ

11.

 

Ульянова Наталія Петрівна

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),
Керуючий партнер міжнародної компанії ICF Legal Service

12. 

 

Герасименко Людмила Михайлівна

 

Генеральний директор Асоціації

13. 

 

Гісем Мирослав Володимирович

 

Перший заступник Голови Ради Територіального відділення  Асоціації  в Закарпатській області, Голова правління Публічного акціонерного товариства «Комерційний інвестиційний банк»

14. 

 

Далічук Ігор Євгенійович

 

Президент акціонерного товариства «Слобожанська будівельна кераміка»

15.

 

Довбенко Михайло Володимирович

 

Народний депутат України, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності

16. 

 

Жебровська Філя Іванівна

 

Генеральний директор ПАТ «Фармак»

17. 

 

Іукурідзе Важа Георгійович

 

Голова ТОВ «ПТК ШАБО»

18.

 

Афян Артем Артурович

 

Керуючий партнер юридичної компанії
АО «Юскутум»

19. 

 

Вишневська Любов Вікторівна

 

Генеральний директор ПрАТ «Індар»

20. 

 

Козак Богдан Романович

 

Президент ТОВ  «Торгово-виробнича компанія «Львівхолод»

21. 

 

Колодяжна Поліна Олександрівна

 

Радник Президента Асоціації

22. 

 

Пригаровський Віктор Михайлович

 

Директор департаменту організації роботи Служби ДФС України

23. 

 

Троян Степан Матвійович

 

Голова Правління ТОВ "МИКУЛИНЕЦЬКИЙ БРОВАР"

24. 

 

Олексієнко Дмитро Володимирович

 

Голова Громадської ради при ДФС України, Громадської спілки „Ліга аудиторів України”

25. 

 

Пашко Павло Володимирович

 

Ректор Національного університету державної податкової служби України

26.

 

Шикота Людмила Олександрівна

 

Прес-секретар ВГО АППУ

27. 

 

Максименко Олександр Павлович

 

Голова Ревізійної комісії, Заступник Голови Ради ТВ ВГО АППУ у Херсонській області

28.

 

Віннік Сергій Олександрович

 

Голова Ради Територіального відділення у Вінницькій області

29. 

 

Дутко Василь Васильович

 

Голова Ради Територіального відділення в Волинській області 

30.

 

Речицький Олександр Юхимович

 

Голова Ради Територіального відділення в Дніпропетровській області

31. 

 

Поляков Роман Олександрович

 

Голова Ради Територіального відділення в Донецькій області

32. 

 

Карпінський Геннадій Іванович

 

Голова Ради Територіального відділення в Житомирській області

33.

 

Волощук Марта Гнатівна

 

Голова Ради Територіального відділення в Закарпатській області

34. 

 

Куценко Євген Миколайович

 

Голова Ради Територіального відділення в Запорізькій області

35.

 

Вінтонюк Ігор Миколайович

 

Голова Ради Територіального відділення в Івано-Франківській області

36. 

 

Лобов Гліб Анатолійович

 

Голова Ради Територіального відділення в Київській області

37. 

 

Волков Ігор Вікторович 

 

Голова Ради Територіального відділення в Кіровоградській області

38. 

 

Шахов Сергій Володимирович

 

Народний депутат Верховної Ради України

Голова Ради Територіального відділення у Луганській області

39. 

 

Долінська Лілія Валеріївна

 

Голова Ради Територіального відділення у Львівській області

40. 

 

Запорожченко Наталія Євгеніївна

 

Голова Ради Територіального відділення  Миколаївській області

41. 

 

Бейдик Олександр Леонідович

 

Голова Ради Територіального відділення в Полтавській області

42. 

 

Года Маріян Адамович

 

Голова Ради Територіального відділення в Рівненській області

43. 

 

Фролков Андрій В’ячеславович

 

Голова Ради Територіального відділення в Сумській області

44. 

 

Дутка Ігор Степанович

 

Голова Ради Територіального відділення в Тернопільській області

45. 

 

Вишневська Марина Костянтинівна

 

Голова Ради Територіального відділення в Харківській області

46. 

 

Мисевич Ігор Захарович

Голова Ради Територіальне відділення у Чернівецькій області

47. 

 

Семків Ростислав Романович

 

Голова Ради Територіального відділення у Хмельницькій області

48. 

 

Рубченко Лора Олексіївна

Голова Ради Територіального відділення в Черкаській області

49.

 

Назаренко Михайло Іванович

 

Голова Ради Територіального відділення в Чернігівській області

 

 

 

 

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(044) 351-19-20