На Запоріжжі відбулися урочистості, присвячені 15-річчю АППУ

  • 13.11.13 12:34

Відбулося засідання «круглого столу», присвяченого 15-й річниці «Асоціації платників податків України», а також церемонія нагородження запорізьких підприємств, які стали переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2012».

Захід відбувався в стінах  Запорізької облдержадміністрації.  Від імені голови ОДА Олександра Пеклушенка представників бізнесу вітав його заступник Петро Гончарук.

За словами посадовця, нині в сфері підприємництва в області працює понад 13 тисяч малих і 720 середніх підприємств, 2300 фермерських господарств, а також понад 118 тисяч приватних підприємців.

З початку 2013 помітно збільшилася кількість фізичних осіб-підприємців — до 118 729 осіб, що на 11,3% більше показника відповідного періоду 2012 року. Фактично кожен третій працюючий в економіці області зайнятий у сфері підприємництва.

Також Петро Гончарук нагородив дипломами облдержадміністрації переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2012», серед яких — ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Фарматрон», ПАТ «Мотор-Банк», ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст», ПАТ АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК», ПАТ «Карлсберг Україна» та ТОВ «БІОЛ».

У своєму вітальному слові Голова Ради ТВ АППУ Наталія Бернага наголосила, що Асоціація платників податків – це організація, діяльність якої спрямована на захист прав бізнесу. На сьогодні в Україні понад 7 тисяч суб'єктів господарювання увійшли до лав АППУ. Асоціація й надалі знаходитиме шляхи оптимального поєднання інтересів влади та бізнесу, розвитку підприємництва, реалізації важливих соціальних проектів та активного діалогу із органами Міндоходів України.

Голову Ради Територіального відділення ВГО АППУ в Запорізькій області Наталю Бернагу було нагороджено Відзнакою Президента АППУ.

Також Почесними грамотами АППУ були нагороджені: Публічне акціонерне товариство «МОТОР СІЧ», Генеральний директор ТОВ «НВО ФАРМАТРОН» — Олександр Міюц; Заступник Голови Ради ТВ АППУ в Запорізькій області — Льова Маргарян; Голова ревізійної комісії ТВ  - Віра Попелешко; Член Ради АППУ — Валентина Придатко; Заступник  Голови Ради ТВ АППУ в Запорізькій області — Світлана Щербакова.

Заступник начальника ГУ Міндоходів у Запорізькій області Павло Верпета, зазначив, що 15 років – це вагома дата. Сьогодні Асоціація та її територіальні відділення це, передусім, впливові професійні громадські інституції. Підвищення якості обслуговування платників і захист їхніх прав, налагодження тісних партнерських стосунків між платниками і міндоходівцями – напрями, за якими співпрацюють органи Головного управління Міндоходів у Запорізькій області і територіальне відділення «Асоціація платників податків України» в Запорізькій області.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!