У Запорізькій області обрали Голову Ради ТВ ВГО АППУ

  • 30.03.18 13:06

29 березня в м. Запоріжжя у Khortitsa Palace Hotel відбулися позачергові загальні збори Територіального відділення Асоціації платників податків в Запорізькій області, на яких було обрано нового Голову та заступника Голови Ради Територіального відділення.
Головою ТВ Ради ВГО АППУ в Запорізькі області одноголосно було обрано Гліба Лобова, заступником – Андрія Григор’єва.
Гліб Лобов раніше обіймав посаду Голови Ради ВГО АППУ в Київській області. Та як він сам зазначив у своєму виступі, Запоріжжя йому ближче, оскільки, починаючи з 2014 року він практично весь час проводить тут, займаючись бізнесом та волонтерством. Новообраний Голова звернув увагу на необхідність взаємодії та співпраці Асоціації та органів ДФС на обласному рівні для забезпечення сталого розвитку та захисту інтересів суб’єктів господарювання у всіх сферах економіки. Г.Лобов пообіцяв допомагати підприємцям вирішувати спірні питання в рамках правового поля.
На загальних зборах були присутні члени АППУ, керівники підприємств Запорізької області, а також запрошені гості: Президент АППУ Грігол Катамадзе; віце-президент АППУ, куратор Запорізької області від Правління АППУ, власник HUB 4.0 Валерій Омельченко; заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Антоніна Вагилевич, а також директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької облдержадміністрації Оксана Матвіїшина.
Під час свого виступу Президент Асоціації платників податків Грігол Катамадзе привітав Г.Лобова з новим призначенням, розповів присутнім про діяльність Асоціації за останні три роки, детально зупинившись на Ліберальному податковому кодексі, розробленому ВГО АППУ спільно з українським бізнесом.
Валерій Омельченко побажав успіху Глібу Лобову, висловив упевненість, що робота буде активною і пообіцяв сприяння та підтримку.
Антоніна Вагилевич зі свого боку звернула увагу на важливість існування громадських організацій на кшталт АППУ та висловила надію на подальше співробітництво.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!