Відбулися загальні збори Територіального відділення Асоціації платників податків України в Запорізькій області

  • 05.12.14 19:04

4 грудня п.р. в місті Запоріжжі, на підставі рішення Правління Асоціації платників податків, відбулися загальні збори Територіального відділення Асоціації в Запорізькій області.
Підставою для прийняття Правлінням цього рішення стали складання повноважень членами Ради Відділення та необхідність забезпечення продовження статутної діяльності керівних органів Територіального відділення.
Для участі у Зборах прибуло 99 членів Асоціації.
На Збори було запрошено першого віце — президента АППУ, представників Державної фіскальної служби України, керівників підприємств області.
Головував на Зборах уповноважений представник АППУ в Запорізькій області Євген Миколайович Куценко. На порядку денному зборів стояли питання припинення повноважень голови Ради, Ради та Ревізійної комісії Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Запорізькій області, вибори керівних органів Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Запорізькій області, вибори ревізійної комісії Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Запорізькій області.
Збори одноголосно затвердили персональний склад Ради територіального відділення ВГО АППУ у Запорізькій області у кількості 7 осіб, Ревізійну комісію у складі 3 осіб.
Головою Ради ТВ ВГО АППУ в Запорізькій області обрали Євгена Миколайовича Куценко, його заступником Олександра Геннадійовича Семака.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!